Soutěžní rekonstrukce: Vysněná kuchyň

Každý máme nějaké sny a toužíme po tom, aby se splnily. Paní Žižková je důkazem toho, že se opravdu plní. Podívejte se na její novou kuchyň.

Dobrý den,
chtěla bych se přihlásit do soutěže s naší rekonstrukcí  malé kuchyně. Kuchyň má rozměry cca 3×4 m a byla velice nevhodným způsobem rozčleněna. Kuchyň měla troje dveře, takže sporák s dřezem byl na jedné
straně, pracovní plocha na druhé, stůl i lednice každý na jiné straně. Takže při vaření jsem pořád jen přebíhala sem a tam.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro rekonstrukci. Pozvali jsme si pana truhláře a on nám poradil, že v první řadě musíme zazdít dveře do koupelny(ta má ještě jeden vstup z chodby) a tím nám vznikne delší plocha na linku, která konečně bude vcelku:-)

Kuchyně – velká inspirativní fotogalerie

lenka-i-kova5.jpg

Zdroj: archiv redakce

Stolu jsme se z finančních i estetických důvodů nechtěli zbavovat, tak nám alespoň bylo doporučeno ať ho přestěhujeme pod okno a tím získáme další prostor pro lednici, úložný prostor pro potraviny a vestavné spotřebiče, vše pěkně vedle sebe.

lenka-i-kova7.jpg

Zdroj: archiv redakce
Plánovaný rozpočet byl 100.000,-, nakonec se to vyšplhalo na 130.000,- což zahrnovalo, kompletní práci truhláře, veškeré nové spotřebiče, obklady a zazdívání – to tvořil manžel sám, novou elektriku, výmalbu, lustr a jak jinak
plno nových doplňků, co každá žena „musí“ do nové kuchyně přece mít :-).

V příloze vám posílám naši kuchyň před rekonstrukcí, pak jednu fotku rovnou z rekonstrukce a pak mou vysněnou kuchyňku se kterou jsem móc spokojená, tak snad se bude líbit i vám:-)

Lenka Žižková, Třebíč

logo-burina-no-text.jpg

Zdroj: archiv redakce
7.11.2011 2:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist