Soutěžní rekonstrukce: Vysněná koupelna

Každý, kdo jen trochu může, se zbavuje umakartového jádra v koupelně. Nejinak je tomu i v případě další soutěžní rekonstrukce. Pojďte si prohlédnout fotografie, které nám do redakce zaslala paní Mottlová.

Dobrý den,
rádi bychom se s vámi také podělili o fotografie a informace z naší již dokončené rekonstrukce koupelny. Na rekonstrukci jsme měli k dispozici rozpočet 170 tis. korun a musím říct, že jsme ho téměř vyčerpali. Rekonstrukce nás stála cca 163 tis. korun.

mottlov-10.jpg

Zdroj: archiv redakce

Původní umakartové jádro jsme odstranili a nechali si koupelnu vyzdít.  Rekonstrukce trvala cca 10 dní. Byli jsme překvapeni, že rekonstrukce proběhla bez problémů vzhledem k tomu, že jsme neměli žádné dřívější zkušenosti s rekonstruováním bytu. Celou koupelnu, včetně obkladů a vybavení, jsme si navrhli sami. Protože chceme, aby nám koupelna sloužila co nejdéle, a aby se nám co nejdéle líbila, vybrali jsme si obklad, který nepodléhá tolik módním trendům jako např. mozaika, ale aby byla hezká a moderní i za několik let.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Na WC jsme si dopřáli elektronické sedátko s bidetem. V ceně je zahrnuta také nová pračka, kterou se nám podařilo přesunout do kuchyňské linky a tím jsme získali více prostoru v koupelně. V nejbližší době se chystáme na rekonstrukci obývacího pokoje, doufáme, že s ní budeme rovněž spokojeni.

mottlov-6.JPG

Zdroj: archiv redakce

S pozdravem,
Anna Mottlová, Praha

 

logo-burina-no-text.jpg

Zdroj: archiv redakce

 

14.3.2012 12:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist