Soutěžní rekonstrukce: Úprava koupelny

Už jste viděli byt bez toalety? Pan Novotný si ho koupil a musel se vypořádat úzkými odpadními trubkami. Jak to vyřešil?

120193-1100x618.jpg Celá galerie 10 Zdroj: archiv redakce

Dobrý den, rád bych se také zúčastnil vaší soutěže o digitální fotoaparát. Nedávno se mi povedlo koupit starší byt v Praze ve staré zástavbě. Byt byl po částečné (horkou jehlou dělané) rekonstrukci a byl dva roky neobydlený.  Dostaly mě jeho krásné vysoké stropy, původní parkety a dvoukřídlé dveře. Parkety se ale po pár měsících bydlení trošku rozjely, a tak jejich praskání slyším, i když už pár minut ležím v posteli 🙂

V bytě chyběla toaleta. Byla sice na chodbě a každý byt měl svoji, ale nedovedl jsem si představit v noci chodit po ledové chodbě. Bylo mi ale oznámeno, že odpadové trubky jsou velmi úzké a pokud se rozhodnu dát do koupelny toaletu, budu si muset přikoupit i drtičku odpadu.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Moc jsem si to nedokázal představit, ale nakonec jsem zjistil, že to není tak špatný nápad. Musel jsem ale trochu překopat koupelnu, aby se tam vše pohodlně vešlo.

koupelna_2.JPG

Zdroj: archiv redakce
Takže mě čekalo vysekání odpadů, elektřiny a nové obklady. Měl jsem štěstí, že jsem sehnal ty, co byly použity ve zbytku koupelny.

koupelna_7.JPG

Zdroj: archiv redakce

Plánovaný rozpočet  20 000Kč
Reálný rozpočet     25 000Kč

Milan Novotný, Praha

logo-burina-no-text.jpg

Zdroj: archiv redakce

 

 

 

27.11.2011 1:13

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist