Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce pokoje

Další soutěžní rekonstrukce tohoto týdne je zde. Dokonce v ní uvidíte i postel z dřevěných palet a paletový stolek. Je to spíše proměna, než klasická rekonstrukce, ale možná vás inspiruje fakt, že za 5 tisíc můžete úplně změnit vzhled pokoje.

S přítelkyní jsme v létě 2013 zrekonstruovali studentský pokoj na pokoj zamilovaných. Vyházeli jsme zbytečné věci, vymalovali, z palet jsme vyrobili postel a stoleček, výklenek ve zdi jsme do půlky zaplnili sádrokartonovými poličkami, které jsme podsvítili. Postel z palet jsme také podsvítili.

Nakoupili doplňky jako např.: poličky dřevěné, rámečky na naše fotky, kobereček, povlečení, různé vázy, spoustu svíček, polštáře na sezení. Jsme oba dva rádi, že se nám rekonstrukce podařila a hlavně jsme se ani nepohádali, naopak jsme se hezky pobavili. 😀

Použitý materiál: malířský nátěr, sádrokarton, profily na SD, sádra, bezbarvý lak na dřevo, palety, brusný papír, sklo ( na stoleček ). Rekonstrukce se moc líbí návštěvám. Nyní pracujeme i na kuchyni.

 

Cena rekonstrukce: 5000 Kč

Spočítejte si kolik by vás rekonstrukce stála s Úvěrem od Buřinky ZDE

Místo rekonstrukce: Pokoj v Plzni v Doudlevcích

1_b.JPG

Zdroj: archiv redakce
19.2.2014 1:24

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist