Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce pokoje pro hosty

Co s dětským pokojem, když děti vylétnou z hnízda? Můžete ho připravit pro hosty a začít si užívat života, stejně jako to udělali manželé Krausovi z Mostu.

119758-1100x618.jpg Celá galerie 5 Zdroj: archiv redakce

„Když děti vylétnou z hnízda je člověku vždycky smutno. Zvláště když se zatoulá do pokoje, který patřil jim a který je plný vzpomínek.“ Prozrazuje paní Krausová, proč se pustili do rekonstrukce. Našli jsme s manželem účinný lék, jak se smutku zbavit. Z dětského pokoje jsme udělali pokoj pro hosty.

V něm se rádi ubytovávají i děti s rodinami, když k nám přijedou na návštěvu. Rekonstrukci jsme vzali opravdu od podlahy. Sundali jsem původní stříkaný štuk a nahradili jej klasickým, krásné rovným.

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

Starý nábytek, který jsme kupovali ještě v dobách dávno minulých jsme nahradili moderním s dostatkem úložných prostor v klasickém mahagonu, který se nám líbí.

V místnosti jsme si udělali také malou pracovnu s psacím stolem a počítačem.

A protože jsme celý život moc barvami nehýřili, rozhodli jsme se pro změnu a použili jasně zelenou, která pokoj úžasně prosvítila. Na proměnu jsme si vyčlenili 50 000,- Kč a v pohodě jsme se do této částky vešli. Celkem nás proměna vyšla na 42 500,- Kč.

Manželé Krausovi, Most

logo-burina-no-text.jpg

Zdroj: archiv redakce
21.6.2012 1:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist