Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce panelákové kuchyně

Rekonstrukce kuchyně v Hradci Králové se opravdu povedla. Ani se nechce věřit, že ji dělal pan Záruba sám. V redakci tleskáme:-)

Pro rekonstrukci a modernizaci jsme se rozhodli, když se děti osamostatnili a my jsme s manželem zůstali v bytě sami. Postupně jsme rekonstruovali celý byt. Kvůli vysokému rozpočtu jsme ustoupili z původního nápadu vyzdít nové bytové jádro.

Přesto jsme původní jádro upravili tak, aby nebylo vůbec patrné, že tam zůstalo a že není vyzděné.  Rozpočet cca 100 tisíc Kč komplet včetně spotřebičů jsme dodrželi. Celou rekonstrukci si vymyslel, naplánoval a realizoval můj manžel svépomoci. Položení dlažby, obkladů, nová elektrika, rozvody vody, návrh a výroba kuchyňské linky, vše je jeho nápad a jeho práce.

Kuchyně – velká inspirativní fotogalerie

rekonstrukce2.jpg

Zdroj: archiv redakce

S novou kuchyní jsem jako kuchařka velice spokojená, je přesně na míru. V kuchyni je využitý každý kousek, úložného prostoru je tam dost, i když jsem se vzdala „mohutné hradby“ horních skříněk. Původní špajzku jsme zrušili, na jejím místě je lednice, boční panel špajzky zůstal a je nenápadně využitý v nové kuchyni.

Do soutěže chci přihlásit svého manžela, protože je to jeho zásluha a tímto bych mu chtěla ještě jednou poděkovat. Hana Zárubová

Milan Záruba
Hradec Králové

6.3.2012 1:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist