Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce obýváku v paneláku

Přínášíme vám další soutěžní rekonstrukci. Tentokrát je z Čelákovic. Pan Janko je na ni náležitě pyšný, protože i přes špatné zkušenosti s dodavateli a zedníky, byt nakonec sám s pomocí kamaráda dokončil.

116836-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Rekonstrukci vybydleného bytu jsem dokončil letos  v srpnu. Bylo to ale dost náročné, protože mám časově náročnou práci. Chtěl jsem si vzít na pomoc firmu, ale vystřídal jsem 3 a s ani jednou jsem nebyl spokojen. Práce díky tomu stála a rekonstrukce se protáhla. Požádal jsem tedy kamaráda, vzal jsem si dovolenou a začali jsme na tom dělat sami.

Kamarád brigádně na stavbách pomáhá, tak o tom věděl celkem dost, já jsem ten první den měl strach, že to nikdy nezvládnem. Snažil jsem se být ohleduplný k novým sousedům, abych je moc nerušil, ale když potřebujete nové rozvody a osekat některé zdi, bez rámusu se to neobejde. Ale nakonec jsme to zvládli, možná i díky tomu, že většina lidí z domu byla na dovolených :-). Pak jsem si sedl k internetu a hledal nějakou inspiraci na zařízení, protože mě nic nenapadalo a nechtěl jsem do nového dávat svůj starý nábytek ze starého podnájmu. Nejsem moc na obrázky a tak, ale té bílé na stěnách bylo moc. Objednal jsem si samolepky na zeď. Zatím jsem nalepil jen jednu. Ale hodně se mi líbí. Doufám, že má rekonstrukce líbí i vám.

Cena rekonstrukce: 180 000 Kč

Spočítejte si kolik by vás rekonstrukce stála s Úvěrem od Buřinky ZDE

Místo rekonstrukce: Čelákovice

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

28.11.2013 12:46

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist