Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce obývacího pokoje

Představujeme vám další soutěžní rekonstrukci a tentokrát si kromě prohlížení fotek můžete i zopakovat slovenštinu. Lucie Rajčáková nám poslala rekonstrukci obývacího pokoje ve Skalici. Snižovala strop a pokládala plovoucí podlahu. Má pro vás také jeden tip.

118983-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Keď sme kupovali byt, nemali sme dostatok peňazí ani na vymaľovanie. Preto nadišiel čas, dať obývačke nový vzhľad, ktorý viac zodpovedá môjmu vkusu. Mám rada zariaďovanie a preto si vždy všetko vymýšľam sama od podlahy až po svetlá. Keďže žijem s deťmi sama, je rekonštrukcia vždy obmedzená rozpočtom. Vždy sa snažím, aby to nebolo poznať:) Urobili sme nové omietky, znížili stropy a urobili podhľady na bodovky. Steny sa vymalovali okrovou a rám na tapetu je čokoládový. Tapetu som si nalepila sama. Zariadenie obývačky ostalo pôvodné. Vstupy do obývačky obložili drevené zárubňe. Plávacia podlaha bola položená na pôvodnú drevenú podlahu. S rekonštrukciou som spokojná, ale odporúčam pri znižovaní stropov dať zvukovú izoláciu, najmä ak máte susedu, čo rada nosí opätky:)

Překlad: Když jsme kupovali byt, neměli jsme dostatek financí ani na výmalbu. Proto nadešel čas dát obýváku nový vzhled, který více odpovídá mému vkusu. Mám ráda zařizování, a proto si vždy všechno vymýšlím sama od podlahy až po světla. Jelikož žiji s dětmi sama, je rekonstrukce vždy omezená rozpočtem. Vždy se ale snažím, aby to nebylo poznat 🙂 Udělali jsme nové omítky, snížili stropy a udělali podhledy na bodovky. Stěny se vymalovaly okrovou a rám na tapetu je čokoládový. Tapetu jsem si nalepila sama. Zařízení v obýváků zůstalo původní. Vstupy do obýváku mají nové dřevěné zárubně. Plovoucí podlaha byla položena na původní dřevěnou podlahu. S rekonstrukcí jsem spokojená, ale doporučuji dát zvukovou izolaci pri snižování stropů, především pokud máte sousedku, která ráda nosí podpatky:)

 

Cena rekonstrukce: 25 000 Kč

Spočítejte si kolik by vás rekonstrukce stála s Úvěrem od Buřinky ZDE

Místo rekonstrukce: Obývačka v Skalici

upraveny_obyvka-001.JPG

Zdroj: archiv redakce

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

 

3.12.2013 1:55

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist