Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce kuchyně v domku z roku 1930

Další rekonstrukce je od paní Ondrejkové z Havlíčkova Brodu. Poslala nám fotografie kuchyně v domě, jehož stavba započala v roce 1930.

Velmi ráda bych se zapojila do Vaší soutěže. Posílám fotky naší kuchyňky. Je v domě, který jsme s mužem koupili v roce 2005. Stavba našeho domu se datuje před rok 1930 a během let prošel řadou rekonstrukcí…než jsme dům koupili byl velmi nešetrně opraven, a proto jsme se s mužem rozhodli se ho ujmout a pomoci jemu i sobě. Jemu v tom, že tu vydrží ještě hodně dlouho a nám, že poskytne útulný domov, do kterého se budem my i naše děti rádi vracet.

Všechny práce krom výměny oken prováděl můj muž sám a za to mu patří velký dík! Ušetřil nám nejenom finance, ale i trápení s nekvalitně odvedenou prací některých řemeslníků. Pokud bychom práci zadali firmě, rozpočet by byl dvojnásobný. Můj muž se vešel do částky 40,000 Kč z nichž 25,000Kč tvořila kuchyňská linka. Jsem velmi ráda, že jsme se do rekonstrukce pustili a i když po sedmi letech zdaleka nemáme hotovo, práce na domě nás velmi baví a naplňuje.

 

Cena rekonstrukce: 40 000 Kč

Spočítejte si kolik by vás rekonstrukce stála s Úvěrem od Buřinky ZDE

Místo rekonstrukce: Havlíčkův Brod

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

18.12.2013 1:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist