Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce kuchyně

Opět se rozbíhá naše soutěž s Buřinkou a tentokrát hrajeme o krásné iPody. Paní Ondrejková z Havlíčkova Brodu nám zaslala příspěvek do soutěže, tak se na něj pojďte podívat.

Pěkný den milá redakce,

velmi ráda bych se zapojila do Vaší soutěže s Buřinkou. Posílám fotografie rekonstrukce naší kuchyňky. Je v domě, který jsme s mužem koupili v roce 2005. Stavba našeho domu se datuje před rok 1930 a během let prošel řadou rekonstrukcí…než jsme dům koupili byl velmi nešetrně opraven a proto jsme se s mužem rozhodli se ho ujmout a pomoci jemu i sobě. Jemu v tom, že tu vydrží ještě hodně dlouho a nám, že poskytne útulný domov, do kterého se budeme my i naše děti rádi vracet.

ondrejkova3.jpg

Zdroj: archiv redakce

Všechny práce kromě výměny oken prováděl můj muž sám a za to mu patří velký dík! Ušetřil nám nejenom finance, ale i trápení s nekvalitně odvedenou prací některých řemeslníků. Pokud bychom práci zadali firmě, rozpočet by byl dvojmásobný. Můj muž se vešel do částky 40,000 Kč, z nichž 25,000 Kč tvořila kuchyňská linka. Jsem velmi ráda, že jsme se do rekonstrukcepustili, a i když po sedmi letech zdaleka nemáme hotovo, práce na domě nás velmi baví a naplňuje.

Kuchyně – velká inspirativní fotogalerie

 

Veronika Ondrejková, Havlíčkův Brod

logo-burina-no-text.jpg

Zdroj: archiv redakce

 

5.6.2012 12:55

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist