Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce koupelny

Bytová jádra v panelových domech nenabízejí příliš velký prostor pro důmyslné řešení koupelny. Ale i malý prostor se dá dokonale využít. Přesvědčte se o tom v další soutěžní rekonstrukci, kterou nám zaslala paní Aneta Petrová z Prahy.

Původní koupelna, kterou jsme pořídili při koupi bytu byla opravdu žalostná. Staré umakartové jádro, stará vana, otočné umyvadlo, které podlehlo zubu času a díky nánosu rzi ani nešlo otáčet, starý záchod, obrovské dveře do stoupačky. Shrnuto a podtrženo, rekonstrukci obě místnosti potřebovaly jako sůl.

Rozhodli jsme se pro jejich spojení v jednu a získání tak většího prostoru pro vanu, kterou jsme pořídili rohovou. Kvůli její velikosti jsme museli změnit i dispoziční řešení koupelnya přesunout umyvadlo na druhou stranu místnosti.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Dlaždičky i obklady jsme sladili do bílé a modré, která se nám ke koupelně zdála příznačná.

Prostor v koupelně jsme využili beze zbytku, ale ač to možná na fotkách nevypadá místa k pohybu je v koupelně dostatek. Do rekonstrukce jsme plánovali investovat 100 000,- Kč, ale bez problémů jsme ještě polovinu ušetřili. Proměna nás vyšla na 54 000,- Kč. 

Aneta Petrová z Prahy

logo-burina-no-text.jpg

Zdroj: archiv redakce
25.6.2012 2:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist