Soutěžní rekonstrukce: Přestavba autodílny na rodinný dům Plzeň

Další soutěžní rekonstrukce tohoto týdne je zde a troufáme si tvrdit, že vás určitě překvapí. Stejně jako nás. Podívejte se, jak Matouškovi zatočili s bývalou autodílnou.

Dobrý den,posíláme fotografie našeho vysněného bydlení. Dlouhou dobu jsme nemohli najít vhodný pozemek či dům přímo v Plzni, až se nám nakonec naskytla koupě dokončené, cca 15 let staré, ale nezkolaudované autodílny v dobré lokalitě.

Čekání na stavební povolení se nám protáhlo téměř o rok než jsme plánovali díky byrokratickému boji s úřady, což bylo také způsobeno tím, že nám přes naši snahu vodárna nepovolila připojení k řadu, přesto, že nám vede na hranici pozemku. Vodu jsme proto museli řešit vlastním vrtem, což celou stavbu zdrželo.

Přestože stav dílny nebyl v tak dobrém stavu, jak jsme očekávali dle dokumentace a museli se dělat dodatečné práce(např. nová základová deska) a díky špatným zkušenostem s některými řemeslníky jsme rádi, že jsme to psychicky vydrželi a stavbu dovedli do zdárného konce. Dnes tu již šťastně bydlíme a i přes to vše nám to za to stálo a na těžké začátky jen vzpomínáme. Matouškovi

 

Cena rekonstrukce: 2 000 000 Kč

Spočítejte si kolik by vás rekonstrukce stála s Úvěrem od Buřinky ZDE

Místo rekonstrukce: Dům Plzeň-Slovany

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

1_019-7-.JPG

Zdroj: archiv redakce

6.2.2014 1:28

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist