Diskuze

4 komentáře

  evaka

  No, a já bych zase nevystavovala kosmetiku a toaleťák vedle umyvadla, ale třeba do nějaké skříňky :). A to nejen proto, že musí bejt furt mokrej, tudíž nepoužitelnej, ale i proto, že je to tam hnusný a kazí to celkový dojem. A jinak ti patrně uniklo, že kuchyň jsem chválila, protože je opravdu pěkná. A jestli ti připadá pokoj „útulný a zabydlený“ tak to se asi bavíme o nějakém jiném, ne o tom, co je tady na obrázcích. Ten je cokoliv, jen ne útulný a zabydlený.Na tom je ještě práce jak na kostele, ještě že už mají v cajku tu kuchyň a můžou se teď vrhnout na dotažení obýváku. Myslím, že to dokážou, protože to vypadá, že jim vkus zase až tak moc nechybí. Držím jim palce !

  Dana

  Evako, no snad se tam bydlí, tak je potřeba i toaletní papír a kosmetika. Což takhle občas něco pochválit? To je asi nad Vaše síly. Je to útulné a zabydlené a koupelna je krásná…vše v jednom stylu. Snad bych jen stmelila barvu jídelního stolu a židlí s ostatním nábytekm a kuchyní, když je to vše pohromadě.

  majda

  Kuchyň je krásná, škoda jen, že na zem nepoužili dlažbu ve stejném odstínu jako obkladačky na zeď. Koupelna mně přijde překombinovaná a obyvák, no nevím…???

  evaka

  No, fotek moc není, ale kuchyň vzhledově velmi dobrá, hodící se k typu stavby, prostorná, milá, útulná (i když to slovo nesnáíším), snad jen barva té podlahy je trochu studenější. Koupelna malá, ale příjemná, kazí ji jen ta přehlídka kosmetiky a WC papír (!) okolo umyvadla, to snad patří do nějaké skřínky nebo police a ne tím obkládat „designové“ umyvadlo, nemluvě o tom, že okolo něj nejde ani utřít nacákaná voda ! No, a ten panapr nešel odstranit aspoň před fotografováním ? Nebo je tam furt ? Body dolů ! 🙂
  Pokoj je nějaký nedodělaný, nedořešený, barevně nesourodý, prázdný vč. bílých stěn, i ty lustry a hlavně lampička na zdi tam vypadají nějak nesmyslně a nahnodile, moc se k tomu zařízení nehodí (otázka je, jak moc je to funkční, kolik je od toho světla, jsou nějaký mrňavý a vysoko), celé to vypadá jako když je tam všecko umístěno jen jako na zkoušku, jestli se to tam vejde.. tam je třeba ještě hodně máknout. Ale podle vzhledu kuchyně lze soudit, že majitelé mají vcelku vkus, takže nic není ještě ztracený ! 🙂 Proti té předešlé „rekonstrukci“ v Albrechticích hotový ráj !!!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist