Soutěžní rekonstrukce: Obývák v panelovém domě převážně jako domácí kino

Další soutěžní rekonstrukce je tady. Pokud jste se rozhodli osamostatnit se a upravit si bydlení podle svého, se zaměřením na své hobby, pojďte se inspirovat.

Když nadešel čas se osamostatnit a začít si zařizovat vlastní byt, tak pro mne byl obývací pokoj nejvíce prioritním a snažil jsem se ho co nejvíce přizpůsobit k pohodlnému sledování filmů a poslechu hudby.

Původní tapetu jsem se z důvodů jejího špatného držení sloupnout a vyštukovat zdi. Strop jsem ponížil sádrokartonem a osadil LED bodovým osvětlením s tím, že jsem oddělil krajní řady od prostřední, aby se dala regulovat intenzita osvětlení.

Interiér jsem se rozhodl ladit do třech barevných tónů: rudá, černá a bílá. Vzniklou prázdnou plochu nad televizí jsem doplnil kresbou notové osnovy. S výsledkem jsem jak zvukově, tak vizuálně spokojený a chtěl bych tímto podpořit všechny lidi, kteří si dělají vše doma svépomocí a nemusejí si zvát firmy.

 

Cena rekonstrukce: 25000 Kč bez elektroniky

Spočítejte si kolik by vás rekonstrukce stála s Úvěrem od Buřinky ZDE

Místo rekonstrukce: Obývací pokoj v bytě Krupka

20.2.2014 1:01

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist