Soutěžní rekonstrukce: Obývací pokoj v Praze

Máme tu poslední soutěžní rekonstrukce tohoto týdne. Pojďte se podívat, jak vypadá obývací pokoj v Praze po pořádné proměně.

V našem bytě bydlíme už přes 20let a už několikrát jsme určité části bytu předělávali. Tentokrát nás inspirovala návštěva u známých, kteří si postavili nový dům v moderním stylu.

Né, že by se nám to doma nelíbilo, ale už to bylo pár let stejné a inspirace byla tak velká, že jsme se rozhodli pro rekonstrukci obývacího pokoje. Návrh a veškeré práce jsme si udělali sami, kromě elektřiny. Nejhorší na tom byl termín, blížily se Vánoce a mi měli na všechno jen jeden měsíc.

Po předchozích zkušenostech už jsme věděli do čeho jdeme a tak jsme vše zakrývali igelity, aby bylo méně uklízení… a jako vždy, prach se dostal opět všude. Nejhorší bylo to staveniště, ve kterém jsme měli bydlet a časový stres. Vždy se něco protáhne, nebo se objeví nějaké vícepráce, ale snažíte se to dělat, co nejlépe do posledního detailu s vidinou kýženého výsledku.

Celková proměna stála kolem 70tis včetně sedačky a doplňků, plus naše práce k nezaplacení…. 🙂

 

Cena rekonstrukce: 70000 Kč

Spočítejte si kolik by vás rekonstrukce stála s Úvěrem od Buřinky ZDE

Místo rekonstrukce: obývací pokoj v bytě Praha

 

28.2.2014 12:40

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist