Soutěžní rekonstrukce: Náš byt v Milovicích

Dnešní soutěžní rekonstrukce je z Milovic. Pokud se chcete zúčastnit naší soutěže, ve které můžete vyhrát digitální fotoaparát a také iPad Air, pošlete nám fotografie vaší rekonstrukce.

Náš byt jsme koupili v roce 2009 na hypotéku a nebylo v něm nic, jen holé zdi. Tedy holý sádrokarton. Makléř, který nám ho prodával byl mladý muž, který tímto tenkrát prodal svůj první byt a dodnes je naším přítelem a nyní i úspěšným prodejcem u jedné známé realitní kanceláře. To, jak vše kolem rekonstrukce probíhalo asi vypoví spíše snímky než já. Cenu už si dobře nepamatuji a nemám paměť na čísla. Takže uvedená částka je vlastně půjčka, kterou jsme si na rekonstrukci tenkrát vzali. A komplikace?

Jedna veliká a zároveň úžasná. Moje těhotenství a nyní náš syn. Takže dodělávky byly dočasně zastaveny a odloženy na čas, až se náš skřítek dostane do věku kdy bude pomáhat s nářadím a nebude se jen snažit si tatínkovými kleštěmi uštípnout prst a rukojeť šroubováku použít jako dudlík.

Výsledek je hlavně funkční. Spousta prostoru v prostoru, kde vlastně ani skoro žádný není 🙂 a barvy. Barvy teplé a zemité od žluté po oranžovou až k tmavohnědé. Máme to tu rádi, a tak mi ten náš příběh připomněl jednu větu z dětství, která byla na malé chalupě jedné postarší paní: „malá, ale moje“ trochu bych to pozměnila na „malý, ale náš“ to už se sice tak pěkně nerýmuje a nemá to ten zvuk, ale je to tak.

 

Cena rekonstrukce: 150 000 Kč

Spočítejte si kolik by vás rekonstrukce stála s Úvěrem od Buřinky ZDE

Místo rekonstrukce: Celý byt v Milovicích

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

2.1.2014 1:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist