Soutěžní rekonstrukce: Ložnice jako nová

Rekonstrukce ložnice ve Znojmě dopadla na výbornou. I přes malý rozpočet se rodině Otrubových místnost povedla a dokonce ji doplnili i o vlastnoručně vytvořené obrazy. Tak jim vznikl velmi osobitý prostor. Pojďte se podívat.

121790-1100x618.jpg Celá galerie 6 Zdroj: archiv redakce

Dobrý den,
píši do soutěže, která právě probíhá na vašich stránkách Living.cz. V prosinci jsme s přítelkyní rekonstruovali ložnici, která nevyhovovala našim představám. Měli jsme starou postel, provizorní skřín ve výklenku a staré skříňky po prarodičích. Již dlouho jsme se chystali zařídit si ložnici podle našeho vkusu – tak, aby se nám tam dobře spalo, relaxovalo a bylo to klidové místo našeho bytu.

Nepřehlédněte – velká galerie ložnic

Měli jsme celkem malý rozpočet (cca 30 000kč), ale i tak se nám podařilo ložnici zařídit podle našeho vkusu. Jelikož v celém  bytě vládne fialová v kombinaci s další barvou, rozhodli jsme se i v ložnici použít tuto barvu společně s tmavě hnědým dřevem.

Radost máme z vlastnoručně vytvořených a nakreslených obrazů, které dodávají tmavému pokoji barvu a hravost. Také se nám podařilo do výklenku napasovat dvě různé skříně(z různých obchodů) tak, aby k sobě ladili materiálově, i velikostně.

Teď už chodíme do ložnice relaxovat a odpočívat. Člověk hned pochopí, jak je důležité mít v klidové části bytu uklizeno, čisto a útulno. Naše spaní se o 100% vylepšilo. Ráno je člověk odpočatý a naladěný na nový den.

Rozpočet jsme naštěstí nepřesáhli, jelikož se nám v prosinci podařilo koupit nábytek v akci.

Jan Otruba, Znojmo

logo-burina-no-text.jpg

Zdroj: archiv redakce
17.4.2012 1:08

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist