Soutěžní rekonstrukce: Kuchyň po babičce

Paní Pospíšilová nám do redakce poslala rekonstrukci kuchyně po babičce. K babičce měla velmi blízký vztah, a tak nebylo jednoduché se pro rekonstrukci, která byla opravdu nutná, rozhodnout.

119774-1100x618.jpg Celá galerie 10 Zdroj: archiv redakce

Dobrý den, ráda bych se zúčastnila vaší soutěže s Buřinkou. Po babičce jsme zdědila opravdu velmi starý byt s ještě starším zařízením. Babičku jsem ale měla velmi ráda, a tak pro mě bylo velice  těžké se pustit do rekonstrukce a hlavně rozloučit se s věcmi, které mi ji připomínaly.  Jak vidíte na fotografii, kuchyň je opravdu v alarmujícím stavu.  Musím se přiznat, že jsem si trochu přišla marnivá, protože i v takové kuchyni babička kouzlila neskutečné dobroty a já ve vaření příliš nevynikám. Tak proč chci něco nového, že?

Nakonec jsem požádala kamarádku, která má stěhování  a rekonstrukce bytů téměř jako hobby, jestli by mi nepomohla se zařizováním. Nakonec jsem musela nechat překopat vodu a odpady a zavolat pár odborníků na obklady a podlahy. Rekonstrukce kuchyně byla náročnější, než jsem si myslela, také proto, že jsem si vymyslela obloukovou zeď ze sádrokartonu. Táta dělal dohled, protože já tomu vůbec nerozumím.  Postupně jsem ale zjistila, co všechno je nutné kontrolovat a na co si dát pozor. Pokud  budu ještě někdy rekonstruovat, tak už vím, jak na to.

2012-03-26-15-09-11.jpg

Zdroj: archiv redakce

Plánovaný rozpočet jsem neměla a nakonec rekonstrukce kuchyně přišla na  160 000 Kč

Kuchyně – velká inspirativní fotogalerie

Pavlína Pospíšilová, Děčín

logo-burina-no-text.jpg

Zdroj: archiv redakce
2.5.2012 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist