Soutěžní rekonstrukce: Kouzelná proměna malé koupelny

Mikulkovi dlouho čekali na to, až si budou moci zařídit domov k obrazu svému. Ačkoliv se stěhovali do zcela nového bytu, přesto si je rekonstrukce „našla“… Bez váhání se pustili do proměny drobné koupelny.

110265-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Když jsme se s rodinou nastěhovali do světléhočistéhoprostorného bytu v Praze poblíž Letné, těšili jsme se, jak si jej zařídíme novým nábytkemzútulníme dekoracemi.

Všichni jsme měli radost, že jsme „ve svém“, protože do té doby jsme (já, manžel a dcera) žili u babičky v bytě 1+1.  Možná právě proto jsme chtěli mít v novém domově všechno přesně tak, jak se nám to líbí. A mně se ponurá koupelnička, celá z bílých kachliček, tedy rozhodně nelíbila.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Vzhledem k tomu, že před naším příchodem byl byt podroben kontrole všech rozvodů, nebylo nutné probourávat zdi kolem koupelny, skrz na skrz.

Nepraktické, stojací umyvadlo snadno nahradila umyvadlová mísa se spodními úložnými prostory. Celistvý sprchový koutcihel už ale tak hladce odstranit nešlo. Manžel se tedy rozhodl doslova „vyrvat“ a vymlátit všechno co nešlo odšroubovat nebo odmontovat.

Takže následovaly opravy poškozených zdí, které jsme rovnou i zarovnaly, abychom pak mohli nový sprchový kout už jen nainstalovat.

Veškeré vybavení jsme vybírali tak, abychom malou koupelnu nepřeplnili a alespoň trochu i opticky zvětšili. Oranžovo okrové obložení místnost krásně zateplilozútulnilo.

Čtěte také:

Soutěžní rekonstrukce: Kuchyň předurčená k rekonstrukci

Soutěžní rekonstrukce: Rozsáhlá rekonstrukce obývacího pokoje s krbovými kamny

Soutěžní rekonstrukce: Proměna chodby v rodinném domku v Bohumíně

Plánovaný rozpočet – 50 000 Kč

Reálný rozpočet – 35 000 Kč

Martina Mikulková, Praha

logo%20burina%20no%20text.jpg

Zdroj: archiv redakce
26.8.2011 12:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist