Soutěžní rekonstrukce: Koupelna v rodinném domě

Pojďte se s námi podívat na další velmi povedenou rekonstrukci koupelny, tentokrát v rodinném domě v Pelhřimově. Fotografie do soutěže nám zaslala paní Samcová.

119719-1100x618.jpg Celá galerie 10 Zdroj: archiv redakce

Dobrý den, posílám vám do soutěže fotky z rekonstrukce naší koupelny. Bydlíme ve starším rodinném domkurekonstrukcí prošlo celé patro, poněvadž bydlení již nevyhovovalo naším potřebám.

k3.jpg

Zdroj: archiv redakce
 

Koupelna ovšem potřebovala neodkladnou změnu ze všech místností nejvíc.  Náš plánovaný rozpočet byl na koupelnu cca 100 000 kč, v reálu to bylo celkem 120 000 kč. Koupelna a WC byli původně oddělené, ale rozhodli jsme se místnosti propojit z důvodu úspory místa. Nelíbil se nám hlavně dlouhý prostor pro WC.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen


 

Nyní je koupelna ve tvaru L a z uspořeného místa před WC vznikla šatna, která se zavírá posuvnými dveřmi se zrcadlem, které vyrobil manžel. V nové koupelně se muselo zazdít jedno okno a o několik cm snížit podlaha, protože byla o několik cm vyšší než ostatní místnosti. Kromě rozvodů a obkladů si manžel dělal většinu věcí sám. Byli jsme sice omezeni rozpočtem, ale přesto se nám podařilo udělat koupelnu podle našich představ.

 

k9.jpg

Zdroj: archiv redakce 
 Hana Samcová Pelhřimov

logo-burina-no-text.jpg

Zdroj: archiv redakce
25.3.2012 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist