Soutěžní rekonstrukce: Koupelna v rodinném domě

Pojďte se s námi podívat na další velmi povedenou rekonstrukci koupelny, tentokrát v rodinném domě v Pelhřimově. Fotografie do soutěže nám zaslala paní Samcová.

119719-1100x618.jpg Celá galerie 10 Zdroj: archiv redakce

Dobrý den, posílám vám do soutěže fotky z rekonstrukce naší koupelny. Bydlíme ve starším rodinném domkurekonstrukcí prošlo celé patro, poněvadž bydlení již nevyhovovalo naším potřebám.


 

Koupelna ovšem potřebovala neodkladnou změnu ze všech místností nejvíc.  Náš plánovaný rozpočet byl na koupelnu cca 100 000 kč, v reálu to bylo celkem 120 000 kč. Koupelna a WC byli původně oddělené, ale rozhodli jsme se místnosti propojit z důvodu úspory místa. Nelíbil se nám hlavně dlouhý prostor pro WC.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen


 

Nyní je koupelna ve tvaru L a z uspořeného místa před WC vznikla šatna, která se zavírá posuvnými dveřmi se zrcadlem, které vyrobil manžel. V nové koupelně se muselo zazdít jedno okno a o několik cm snížit podlaha, protože byla o několik cm vyšší než ostatní místnosti. Kromě rozvodů a obkladů si manžel dělal většinu věcí sám. Byli jsme sice omezeni rozpočtem, ale přesto se nám podařilo udělat koupelnu podle našich představ.

 
 
 Hana Samcová Pelhřimov

25.3.2012 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist