Soutěžní rekonstrukce: Koupelna s rohovou vanou

Pan Jiřík před rozsáhlou rekonstrukcí uspořádal rodinnou radu, kde si navzájem porovnali své nápady, ukázali obrázky a rozhodli se, jak budou jednotlivé pokoje vypadat. Co se týče rekonstrukce koupelny, tam vše ustoupilo rohové vaně.

120177-1100x618.jpg Celá galerie 5 Zdroj: archiv redakce

Koupili jsme si byt, ze kterého jsme měli velikou radost, zároveň jsme věděli, že nás čeká opravdu velká rekonstrukce. Ani já a ani moje partnerka, jsme něčím takovým nikdy neprošli a když jsme se o výsledcích rekonstrukce bavili, oba jsme měli mnoho představ a nápadů. Pořídili jsme si časopisy, vytiskli články z webů a snažili jsme vymyslet barevné kombinace a materiál tak, abychom se vešli do rozpočtu a aby se nám to líbilo i za pár let.

Nejkritičtější byla koupelna, protože byla opravdu příšerná a také rozměrově malá, neúměrně k šířce  chodby. Prvotní plány na obrovskou vestavěnou skříň na chodbě padly, když jsme si uvědomili, že toužíme po rohové vaně a pohodlí. Obětovali jsme kus šířky chodby a jsme za to rádi. Rekonstrukce koupelny se díky posunování zdi protáhla na 3 týdny a naši sousedé ji nepřijali s nadšením. Také nám vznikl prostor na sprchový kout.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

007.JPG

Zdroj: archiv redakce

Výsledek se nám líbí, jsme nadšeni prostorem a také výsledkem. V dalších částech bytu se sice objevilo pár maličkostí, které bychom teď udělali jinak, ale nijak to nekalí naši radost.

Celková rekonstrukce bytu trvala téměř dva měsíce a stála nás 210 000 Kč.

Pavel Jiřík, Chomutov

26.4.2012 2:49

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist