Soutěžní rekonstrukce: Koupelna pro dvojčata

Rodina Martínkova nám do soutěže zaslala proměnu koupelny a wc v panelovém domě, která potěšila zejména dvojčátka. Sprchový kout si opravdu užívají a vy se můžete podívat, jak se rekonstrukce povedla

121879-1100x618.jpg Celá galerie 9 Zdroj: archiv redakce

V listopadu jsme se přestěhovali do nového bytu v panelovém domě, byt byl z větší části zrekonstruovaný jen koupelnaWC bylo nutné opravit.

mart-nkovi2.JPG

Zdroj: archiv redakce

Převážnou část úprav jsme zvládli sami a byt zařídili ve stylu rodiny se čtyřletými dvojčaty. Po pár měsících ve starém bytovém jádru padlo i definitivní rozhodnutí o rekonstrukci koupelnytoalety. Velké dilema nastalo s koupelnou zda vana či sprchový kout, výběr dlaždic, kachliček a firmy.

Vše jsme zvládli a tak začala vytoužená rekonstrukce, trvala 10 dní a s výsledkem jsme moc spokojeni. Konečné rozhodnutí umístit sprchový kout se nám zatím líbí, hlavní je pro nás spokojenost dětí, jsou nadšené, že mají v koupelně vodopád. Výběr kachliček se vydařil, koupelna je teplá a toaleta zajímavá. Rozpočet byl stanoven na 100 tis. Kč a překročen byl jen minimálně na 110 tis. Kč. S rekonstrukcí proběhla zároveň i výměna starých futer za obložky. Všem kdo s námi vydrželi tuto rekonstrukciděkujeme a my si už nyní budeme užívat.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

mart-nkovi8.JPG

Zdroj: archiv redakce

Alena, Ivo, Karlička a Lukášek Martínkovi, Liberec

logo-burina-no-text.jpg

Zdroj: archiv redakce
24.4.2012 12:50

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist