Soutěžní rekonstrukce: Koupelna po prarodičích

Dostali jsme do redakce velmi povedenou rekonstrukci staré koupelny a WC. Šikovným tvořitelem a zároveň majitelem je pan Kysela z Ostřešan. Pojďte se podívat, protože tohle je inspirace jako hrom!

Rekonstruovali jsme starou koupelnu s WC po prarodičích, která absolutně nevyhovovala našim potřebám. Jelikož jsme poměrnou část rekonstrukce realizovali svépomocí, konkrétní rozpočet jsme neměli. Představa byla vejít se do 200 000 Kč, což se nám povedlo. Konečná částka se pohybuje těsně pod hranicí 150 000 Kč.

Na obklady jsou použity jednobarevné dlaždice rozměru 600×300 mm, kombinace krémové a čokoládové barvy. Dlažba má formát 450×450 mm.
V původní koupelně bylo WC součástí koupelny, nyní je odděleno příčkou z Ytongu.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Největší radost máme z prostorného  sprchového koutu, který má rozměr 1200×1200 mm a zapuštěné vany, která má dno ve stejné úrovni, jako je podlaha koupelny.

V místnosti včetně sprchového koutu je instalováno teplovodní podlahové topení.

Veškeré rozvody vody a topení jsou z vícevrstvého materiálu Alpex. Jediný problém realizace nastal s nespolehlivým obkladačem, který po obložení 1/2 koupelny přestal komunikovat a byl jsem nucen si obklady a dlažbu dodělat sám, čímž se nám doba rekonstrukce značně protáhla.

Jiří Kysela,Ostřešany

logo-burina-no-text.jpg

Zdroj: archiv redakce
20.4.2012 12:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist