Soutěžní rekonstrukce: Jak jeden ulomený pant od dvířek přerostl v rekonstrukci celé kuchyně

Rekonstrukce kuchyně může začít také neobvyklejším způsobem, než je klasická dlouhodobá nespokojenost se zastaralým designem a nepraktickým uzpořádáním kuchyně, po které následuje dlouhé plánování a vymýšlení. Tato rekonstrukce je toho příkladem – má totiž svůj počátek v jediném ulomeném pantu u dvířek kuchyňské linky.

109983-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Dobrý den, posílám pár foteček z rekonstrukce naší kuchyně. Všechno to začalo tím, že se ulomil pant u dvířek kuchyňské linky.

Takže předpokládaná cena opravy do 150.- Kč. Ale když už s tím něco děláme, nevyměníme celou tu skříňku? Ale ta bude jiná než ty ostatní, to by chtělo celou kuchyň.

A když jsme to všechno vystěhovali, tak jsme zjistili, že i strop je trochu prohnutý a že je třeba udělat i nový podhled. Samozřejmě jsme si všechno namalovali a  začali shánět i nové spotřebiče. Ty měly jiná připojení, takže se musely udělat nové přívody elektriky, vody a nové odpady.

Kuchyně – velká inspirativní fotogalerie

I podlaha se srovnala dřevotřískou a dalo nové lino. Žili jsme 3 týdny v provizoriu, a peníze ubývaly. Nakonec nás „oprava dvířek“ přišla na 150 tis. , ale už jsme mohli se radovat z nové kuchyně a přijímat návštěvy.

Jaroslav%20Prkno%2010.jpg

Zdroj: archiv redakce

Čtěte také:

Soutěžní rekonstrukce: Proměna kuchyně s jídelnou

Soutěžní rekonstrukce: Jak vytvořit z původního panelákového bytu útulný domov?

Soutěžní rekonstrukce: Koupelnička jako ze žurnálu

Jaroslav Prkno, Ústí nad Labem

logo%20burina%20no%20text.jpg

Zdroj: archiv redakce

 

12.11.2011 10:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist