Soutěžní rekonstrukce: Celková rekonstrukce bytu po rodičích

Šárka Krausová s přítelem se nastěhovali do staršího bytu, který si ovšem chtěli zvelebit podle svého. Neminula je tedy rozsáhlejší rekonstrukce, která se dotkla jak dispozičního řešení bytu, tak také podlah, stěn, rozvodů i nového vybavení. A že si s touto proměnou poradili s přehledem, se klidně přesvědčte sami.

116648-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Dobrý den, před třemi lety jsme se s přítelem nastěhovali do bytu, který jsme získali po rodičích. Hlavním cílem rekonstrukce bylo změnit dispozici bytu. Před rekonstrukcí byly místnosti řazeny za sebou.

Do rekonstrukce předsíně byly zahrnuty práce jako: vybourání nového vstupu do kuchyně, demontování skleněné stěny, zrušení sádrokartonového podhledu, položení nové podlahy a nahození nových štuků.

Sarka%20Krausova%205.jpg

Zdroj: archiv redakce

Přepažením bývalé pracovny jsme získali dětský pokoj a koupelnu. V koupelně musely být vytvořeny nové rozvody vody, plynu a elektřiny.

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

Přesunutím koupelny jsme předsíň zvětšili a získali tak nové vstupy do kuchyně, do koupelny, na WC a do dětského pokoje.

Vytvořením nových rozvodů plynu, vody, elektřiny a také zazděním starého vstupu do kuchyně jsme tak měli možnost vytvořit vysněnou rohovou kuchyňskou linku. Zachovali jsme původní podlahy, které přítel sám přebrousil a nalakoval.

Kuchyň a všechny dveře jsme si nechali vyrábět na míru truhlářem podle vlastního návrhu.

Rekonstrukce předsíně, kuchyně a koupelny trvala od června do prosince 2010, dnes je ještě v rekonstrukci WC a dětský pokoj.

Plánovaný rozpočet: 150 000 Kč

Reálný rozpočet: 200 000 Kč

Čtěte také:

Soutěžní rekonstrukce: Proměna kuchyně s jídelnou

Soutěžní rekonstrukce: Paneláková koupelna v luxusním designu

Soutěžní rekonstrukce: Koupelnička jako ze žurnálu

Šárka Krausová, Duchcov

logo%20burina%20no%20text.jpg

Zdroj: archiv redakce
28.9.2011 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist