Soutěžní rekonstrukce: Bytové jádro musí pryč

Další pěknou proměnu nám do soutěže zaslala paní Libusová z Loun. I ona soutěží o skvělý digitální fotoaparát. Pokud se také chcete zúčastnit, stačí když pošlete do redakce fotografie vaší rekonstrukce.

116788-1100x618.jpg Celá galerie 10 Zdroj: archiv redakce

Dobrý den,
v příloze posílám soutěžní fotografie z rekonstrukce bytového jádra panelového domu. Jsme mladý pár, který si pořídil svůj první a na delší dobu nejspíš i poslední byt, ve kterém by do budoucna rád založil rodinu. Bytové jádro bylo v dost žalostném stavu, proto jsme ho včetně kuchyně vybourali a změnili jeho dispozici. Koupelnuzáchod jsme nechali oddělené, nikoli však průchozí, jak tomu původně bylo. Pro úsporu prostoru jsme pro obě místnosti vybrali posvné dveře do pouzdra.


Na rekonstrukci jsme neměli vyčleněnou konkrétní částku, stavební spoření nám poskytlo dostatečné finanční zajištění a tak jsme si snažili v rámci možností dopřát vybavení a materiály, které se nám líbily.

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

Rekonstrukce koupelny a WC, kterou jsme částečně prováděli svépomocí, nás se vším všudy vyšla na zhruba 140 tisíc Kč.

S přáním hezkého dne
Anna Libusová,Louny

logo-burina-no-text.jpg

Zdroj: archiv redakce
29.3.2012 1:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist