Soutěžní rekonstrukce: Baťův půldomek na Letišti v Otrokovicích

Další soutěžní rekonstrukce je tady. Tento domek v Otrokovicích prošel velmi náročnou rekonstrukcí, ale výsledek stojí za to. Rozhodně si nenechte ujít ani text provázející fotografie.

116826-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Hledali jsme s manželkou a v té době (rok 2009) nějakou náhradu za malý městský tzv. startovací byt, až jsme našli malinkatý baťovský půldomek v původním stavu, kde byly jen nové plastové okna. Manželka chtěla do rodinného domku, protože v něm celý život bydlela, já jsem bydlel v bytě, tak mě to bylo celkem jedno. Náš půldomek je obytnou plochou jako menší byt 3+1, ale má velkou zahradu (skoro 600 m čtverečních) a zděnou garáž a je ve městě.

Dnes už se rodina rozrostla o dalšího prcka bydlíme v něm 4. Největší zážitek, u kterého se s odstupem času vždy zasmějem, je rozhodně příběh s kominíky, kteří nám měli vyvložkovat komín, nicméně nějak si dopředu nezkusili, který komín je náš a který sousedův a samozřejmě, že vyvložkovali komín sousedovi, který o tom vůbec nevěděl…:) Takže museli vložku vytáhnout a dát ji do správného komína.

Další zážitek byl při rekonstrukci střechy, kdy se jeden tak stodvacetikilový řemeslník propadl nohou k sousedům do ložnice, naštěstí je z ničeho nevyrušil…:) Jinak rekonstrukce byla kompletní, od všech rozvodů, omítek, stavebních úprav až po zmíněnou střechu a zateplení fasády. Snad náš krátký příběh zaujme a něco vyhrajeme 🙂 Rodinka Novákovic z Otrokovic

 

Cena rekonstrukce: cca 750 tis. Kč

Spočítejte si kolik by vás rekonstrukce stála s Úvěrem od Buřinky ZDE

Místo rekonstrukce: rodinný půldomek v Otrokovicích

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

1_igp2783.JPG

Zdroj: archiv redakce

1_igp4292-2-.JPG

Zdroj: archiv redakce

 

 

 

27.11.2013 1:42

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist