logo fotosoutez

HLEDÁME NEJ KUCHYNI


Anglická vesnická kuchyně

Počet hlasů: 3

Soutěž již skončila.

Z vesnice tahle kuchyně je, ale z Anglie pochází jen inspirace. Je spojená s obývacím pokojem a jídelnou, a protože jsem chtěla, aby byla moje třetí kuchyň v životě co nejhezčí, nechala jsem si poradit od známé designérky. Jelikož s prostorem a dispozicí (starý barák) moc hýbat nešlo, pomohla hlavně s výběrem linky, doplňků, barevném sladění.

Linka samotná pochází z IKEA, jde ještě o starý typ faktum, hodně ji ale pozvedla masivní dřevěná linka, kterou dělal truhlář na zakázku. Ten vyrobil i jídení stůl a lavici, díky které se k nevelkému stolu pohodlně vejde i šest lidí. Lustry jsou dělané na zakázku, hlavně kvůli barvám na stínidlech a celkově jsou moc hezké a pokračují i v obýváku na lustru a lampičkách, což je jeden z prvků, který prostor spojuje. Na podlaze je lino v dekoru výrazného dřeva, abych se nestala otrokem uklízení, když s námi bydlí dva psi.

Stěny v jídelně jsme vymalovali asi 20 cm širokými pruhy – dvěma odstíny světle hnědé, ty dvě barvy se pak opakují v souvislé malbě i na protilehlé stěně a vizuálně oddělují prostor jídelny a kuchyně. Všechny původně dřevné prvky – jako dveře do verandy, kryt radiátoru, obložky velkého vstupu do obýváku – jsme natřeli odstínem co nejpodobnější odstínu linky. Kvůli pejskům vzniklo i dřevěné obložení – také natřené – na stěně jídelny.

Tak to je v kostce asi vše. Snad se vám bude líbit a prosím hlasujte. 🙂

3.9.2017 10:36| autor: Majda

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist