Soutěžíme o rotační třásňový mop TURBO 3v1 od Viledy

Podzim s sebou nese nejen zkracující se dny, ale také déšť, nevlídno a hlavně nepořádek a bláto. A tak není divu, že právě teď je potřeba mnohem více uklízet. Že přesně to vás na podzimu nebaví? Možná jen stačí pořídit si správného pomocníka. Pojďte si spolu s námi o jednoho takového zasoutěžit. Vytírání… koho by to bavilo? Ale s šikovným pomocníkem bude […]

vileda-turbo2-1100x618.png

Podzim s sebou nese nejen zkracující se dny, ale také déšť, nevlídno a hlavně nepořádek a bláto. A tak není divu, že právě teď je potřeba mnohem více uklízet. Že přesně to vás na podzimu nebaví? Možná jen stačí pořídit si správného pomocníka. Pojďte si spolu s námi o jednoho takového zasoutěžit.

Vytírání… koho by to bavilo? Ale s šikovným pomocníkem bude pro vás odteď úklid už jenom zábava. Zkuste si vzít na pomoc rotační třásňový mop TURBO 3v1 od Viledy, se kterým bude úklid hračka.

Úklid levou zadní

Rotační mop v sobě kombinuje tři druhy třásní, které si poradí s každou nečistotou. Bílé třásně mají výborné absorpční schopnosti a jsou skvělé pro každodenní úklid. Červené a šedé třásně jsou vyrobeny ze speciálního abrazivního materiálu, u něhož se nemusíte bát, že by vám snad poškrábal podlahu, navíc si poradí i se zaschlou špínou a odolnými skvrnami. Poslední fialové třásně pak zachytí vlasy a delší nečistoty. Mop má trojúhelníkový tvar, takže se s ním snadno dostanete i do všech rohů. Co vás potěší, je dodatečná mycí plocha umístěná ve spodní části mopu. Skvělé je, že si můžete nastavit teleskopickou tyč přesně podle svých potřeb, a to až do maximální délky 125 cm. Takže pokud chcete s úklidem pomoct, váš partner už se nemůže vymlouvat, že se k tomu musí hrbit.

Odstraní i bakterie

Mop TURBO 3v1 odstraní více než 99 % bakterií a to jen za pomoci vody, takže odpadává použití chemikálií. Kbelík je lehký, prázdný váží pouhých 1,4 kg, takže se vám bude dobře přenášet. Díky pedálu, který mop snadno vyždímá, si už nemusíte máchat ruce ve špinavé vodě a vodu z kbelíku pak jednoduše vylijete čelním otvorem. Není divu, že tenhle šikovný pomocník pro každodenní úklid získal ocenění Volba spotřebitelů 2022.

Rotační třásňový mop Vileda TURBO 3v1 zakoupíte od 1 720 Kč. Více informací na www.vileda.cz.

Pokud si ho chcete také vyzkoušet, můžete si o něj spolu s námi tento týden zasoutěžit.

Odpověd naleznete zde:

https://www.vileda.cz/mopy/rotacni-mopy/vileda-turbo-3v1

 

Výhercům gratulujeme:

Michal Veselý

Alexandra Štancelová

Mirka Šimková

 

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


PřihlášeníRegistrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost Magazín Living.cz s.r.o., se sídlem Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 273130 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Avatar (mobil, foto)

 

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

 

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru living.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@living.cz Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost Magazín Living.cz s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu living.cz, marketingové analýzy a e-mailing

 

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@living.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@living.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností Magazín Living.cz s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

17.10.2022 5:31

Čtěte dále

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist