Soutěž o zimní zahradu


O soutěži


VYHRAJTE ZIMNÍ ZAHRADU V HODNOTĚ 350 000 KČ!!!

Co takhle rozšířit váš dům o další místnost, která může v letních měsících sloužit jako jídelna, a když se ochladí, tak jako zimní posezení? Elegantní hliníková konstrukce by architektonicky obohatila celý prostor a nabídla možnost trávit čas mimo samotný dům. A co kdybychom vám řekli, že vám onen prostor, respektive zimní zahradu, postavíme? Zimní zahrada Zania čeká jenom na vás!

Je na čase ukázat světu váš zahradnický um

Web living.cz společně se společností Hobbytec.cz připravil soutěž pro pravé nadšence do „zahradnictví“, v němž jsou Češi odborníci. Máte u svého rodinného domu zahrádku plnou zeleniny, nebo zahradu s těmi nejkrásnějšími květinami na světě? Zdobí vaši skalku nějaká zajímavá socha, nebo prvek, kterým se chcete pouze pochlubit? Ukažte nám ji!!!

Pošlete fotografii

Soutěžíme o nejhezčí zahradu v České republice 😊. A jak na to? Stačí nám zaslat fotografii venkovní zahrady, kterou spolu s jejím popisem nebo příběhem jejího vzniku přihlásíte do naší soutěže. V případě úspěchu získáte zimní zahradu v hodnotě 350 000 Kč od společnosti Hobbytec.cz!

Šanci mají všichni zahrádkáři

Je jedno, jestli má vaše zelené/barevné/zeleninové království pár metrů nebo rozlohu velké parcely, nyní máte šanci ukázat, jestli ta vaše zahrádka je to to nejkrásnější, co svět poznal. Nezáleží na tom, z jakého ročního období zahrada je, chceme dát šanci všem přírodomilům a pěstitelům!

A kdyby náhodou vítězství nevyšlo, ceny na druhém a třetím místě též stojí za pozornost. Poukaz v hodnotě 10.000 Kč a 5.000 Kč na nákup v Hobbytec.cz potěší každého!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist