Sledujte oheň ze všech stran aneb skleněné krby

Nic nezahřeje víc než láska a oheň. A ideální je pokud můžete s osobou vašemu srdci blízkou sledovat oheň společně, tak pak už žádný mráz ani sníh na vás nemá. A jelikož se zima blíží mílovými kroky, připravili jsme pro vás přehlídku skleněných krbů, do kterých můžete pohlédnout z kterékoli strany.

130939-1100x618.jpg Celá galerie 30 Zdroj: archiv redakce

Krby přinášejí pohodu i romantiku

Málokdo z nás už si dovede představit svůj domov bez krbu. Oheň v něm přináší teplo, pohodu a také jistý druh romantiky. A pokud krb nemáme doma, máme ho obvykle na chatě anebo na zahradě. Moderní technologie nám přinášejí stále něco nového a díky nim si nyní můžeme užívat nově pohled na plápolající oheň v krbu doslova ze všech stran.

Přínos nových technologií

Stále větší oblibu si v poslední době získávají krby speciálního typu, které se staly populární v poslední době právě díky svým sklům. Moderní technologie nám dává tuto jedinečnou příležitost sledovat oheň ze všech úhlů, až se může zdát, že oheň je přímo v místnosti, bez hranic, bez jakéhokoli omezení! Díky takovýmto krbům se atmosféra v interiéru stává ještě teplejší a útulnější.

Žáruvzdorné krbové sklo

Je pochopitelné, že tam, kde musí sklo odolávat opravdu vysokým teplotám a splňovat všechny bezpečnostní podmínky na něj kladené, musí tomu být speciálně uzpůsobené. Jedná se tedy o speciální žáruvzdorné krbové a kamnové sklo, které tyto krby využívají. Odolává běžně teplotám okolo 800°C. Používá se pro zasklení otevřených krbů, do krbových kamen a krbových vložek. Tato skla mají rovněž i vyšší odolnost vůči tlaku a zatížení.

A nyní už je správný čas, vybrat si některý z krbů zobrazených v naší fotogalerii. Na výběr máte přímo z 30 různých variant.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com

7.10.2014 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist