Jak se žije na luxusní jachtě?

Plachetnici Oscar3 – Mylus 65′ navrhl Alberto Simeone ve spolupráci se studiem Studio Architetti Parisotto e Formenton. I když jde o luxusní plavidlo, místem zrovna neoplývá, přesto bylo důmyslnými řešeními a použitím kvalitních materiálů dosaženo největšího možného pohodlí.

cea_mylius65_16cb_00834-4-1100x618.jpg Celá galerie 26 Zdroj: Foto: Studio Borlenghi, Leo Torri

Námořní klenot, jehož elegantní trup je vyroben výhradně z uhlíku, byl zkonstruován pro život na moři. Interiéry jsou obložené mořeným eukalyptem, převládá v nich bílá a odstín šampaňského, který se opakuje na kožených prvcích – čalounění pohovek v jídelně a na hlavní palubě stejně jako na obložení stěn s praktickými kapsami.

Veliká péče byla věnována ergonomii a praktičnosti těch nejmenších prostor, aby nebyl omezen uživatelský komfort. Kuchyně disponuje prostornou pracovní deskou s velkým sporákem i troubou. Nerezový dřez korunuje nerezová baterie CEA s vytahovací ruční sprchou pro snadnější mytí nádobí a samotného dřezu.

Prostorná kožená pohovka navazující na kuchyni slouží jak k odpočinku za horšího počasí, tak i k posezení u jídelního stolu. Život na lodi se odehrává hlavně na palubě, jejíž obytná zóna slouží jako nekonečný obývací pokoj. V podpalubí se nacházejí dvě dvoulůžkové kajuty, každá s vlastní koupelnou, kde nechybí ani umyvadlo a sprcha.

Při zařizování jachty byl kladen důraz na kvalitu všech použitých materiálů nejen z důvodu luxusního vzhledu, ale hlavně pro trvanlivost a spolehlivost.

 

25.5.2018 5:30 | autor: Kateřina Šedivá

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist