šatní a vestavěné skříně fotogalerie

Pokud přemýšlíte nad přestavbou nebo rekonstrukcí ložnice a hledáte isnpiraci pro vestavěné skříně nebo šatní skříně případně šatny, máme pro vás tuto velkou inspirativní fotogalerii, ze které si určitě vyberete nebo se alespoň inspirujete a najdete směr jakým se při řešení nové ložnice vydat.

Šatní a vestavěné skříně fotogalerie inspirace

Potřebujete nové šatní nebo vestavěné skříně? Fotogalerie na našem webu vám s tím může pomoci. Nabídne vám řadu nápadů, tipů a tolik potřebnou inspiraci.

Vestavěné šatní skříně jsou velmi praktickým úložným prostorem do panelákových bytů i rodinných domů. Lze je umístit do ložnice, chodby, obývacího pokoje i speciální šatny. V jaké barvě si je pořídit? Jak je sladit s okolním nábytkem? Vše se dozvíte na našem webu. Fotogalerie šatní skříně vám nabídne nespočet fotografií, odkud můžete čerpat inspiraci i nové nápady. Ukážeme vám, jak umístit šatní skříň do obýváku v malometrážním bytě, jak zpřístupnit šatní skříň z obou stran, jak využít elegantní exotické dřeviny a masiv, jakou zvolit povrchovou úpravu, jak šatní skříň použít v roli vestavěné příčky, jak z ní udělat dominantu pokoje nebo jak ji umístit do podkrovní místnosti.

Fotogalerie vestavěné a šatní skříně

Nevíte si rady se spoustou oblečení v malém bytě? Vestavěná šatní skříň může být tím pravým řešením. Naše fotogalerie vestavěné a šatní skříně vám poradí, jak je umístit do celé jedné stěny, jak je opatřit mléčnými skly, jak je uplatnit v předsíni i v ložnici, jak rozmístit tyče, poličky a věšáky nebo jak se šatní a vestavěné skříně mohou stát zajímavým doplňkem interiéru. Nevíte, jak velké šatní skříně jsou vhodné? Pamatujte, že hloubka by neměla být větší než 70 centimetrů a menší než 40 centimetrů. Šatní skříň by měla nést takovou barvu, která je v pokoji dominantní. Pokud chcete mít vestavěnou skříň i v obývacím pokoji, volte zajímavé a netradiční dveře i prosklení. Vestavěnou skříň je vhodné osvětlit shora, velmi efektní je však také osvětlení vnitřní. Často používané oblečení a další věci umisťujte na snadno dosažitelné místo nejvýše 120 centimetrů vysoko. To je jen několik základních rad a postřehů z naší fotogalerie.

22.3.2013 3:19

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist