Rychlé převleky do fialové

Vyhlášení barvy roku vždycky zamíchá dějem. A ti zkušení jsou připraveni. Stačí stávající kolekci obohatit o ten správný vybraný tón. Tentokrát je to – jak už dobře víme – ultra violet.

06_x-big-foot-4alma-1100x618.jpg Celá galerie 13 Zdroj: Alma design

Ještěže máme ten internet! Kdyby vám dřív někdo řekl, že pro tento rok vládne barva Pantone Ultra Violet, měli byste trochu smůlu, protože velice pochybuji, že by se každému doma povaloval jen tak vzorník barev Pantone. Takhle se stačí podívat a je vám jasno. Žádná výrazná příměs červené, žádná křiklavost až jedovatost. Jen mírná, jemná, ale přitom dostatečně sytá fialová.

Tapety? Klidně!

Značku Wallpepper vám snad nemusíme moc představovat. Nabízí ekologické tapety z celulózy, které dobře odolávají oděru, poškrábání i čisticím činidlům. Už jsme vám od této značky ukázali výrobky, které se inspirovaly architekturou, tropickým světem i životem pod mořskou hladinou, teď – samozřejmě – se v kolekci rychle objevila fialová kapitola.

Tak na ni mrkněte, použitá fialová je přesná. Velmi dobře se uplatní v bytě tam, kde chcete mít klid, pohodu, chvíli pro rozjímání a přemýšlení i sounáležitosti s vesmírem.

Raději jen solitéry

Zvolená barva patří přesně k těm, kterými byt tónujeme, dotahujeme, lehce malými dotyky podporujeme atmosféru.

Proto na ni také reagují především výrobci svítidel a menších solitérních kousků sedacího nábytku. Značka Bross nabízí širokou škálu židlí, stoliček, křesel apod. a je zvyklá přizpůsobovat rozměr i povrch potřebám zákazníků. Na novou barvu zareagovala okamžitě.

Podobně se zachovala i značka Windfall, zabývající se svítidly… Než o tom dlouze psát, je lepší se rovnou podívat. Přímo u obrázků výrobků, které dostaly „nové šaty“ v ultra violet, najdete popisy o materiálech a designu i značku.

Tak do toho …

24.1.2018 5:30 | autor: Vladimíra Storchová
Více o tématu: bytfialováultra violet

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist