Romantické bydlení ve stylu Shabby Chic

Shabby Chic styl a Vintage styl jsou nyní velmi populární. Jsou romantické, poměrně jednoduché a většinou ani finančně příliš náročné. Designeři k jejich vytváření totiž obvykle používají starý nábytek.

115882-1100x618.jpg Celá galerie 30 Zdroj: archiv redakce

Situace však bude poněkud jiná, jakmile se rozhodnete pro nákup vybavení v tomto stylu v moderních obchodech, kde je na výběr mnoho věcí, vypadajících jako by byly poznamenané časem a užíváním, jedná se však o zcela nové vybavenídekorační prvky, které jsou pouze opatřeny takzvanou patinou. Ať už budete na dnešní fotografie ve fotogalerii pohlížet z kteréhokoli úhlu pohledu, věříme, že se vám interiéry, které jsme se dnes rozhodli vám představit, budou líbit. 

Velká fotogalerie moderních interiérů

Je jasné, že Shabby Chic není styl pro každého. Již na první pohled je to něco, co zaujme svou romantickou tváří hlavně ženy a to ještě ne všechny. Není to ani příliš praktická záležitost, mnoho zdobných prvků, dekorací, světlých barev, řasení a dalších záležitostí, které vyžadují častější údržbu a důkladnější péči. Mohou se však v tomto stylu objevit jednotlivé prvky, které lze přenést i do jiných typů interiérů. A o to nám jde, aby si každý čtenář či spíše čtenářka zvolili, co je jejich srdci blízké a co lahodí právě jejich oku.

Tento styl je možné kombinovat s romantickou Provence, nebo rustikální jídelnou, pokud se pro tento účel vybere vhodných několik kusů hrubšího dřevěného nábytku.

Co je zárukou úspěchu tohoto stylu v obecné rovině? Je to jednoznačně staromódní nábytek, ošumělé a přitom elegantní stěny, rustikální dřevěné židle a doporučovaná bílá případně velni světle šedá barva. Přídavkem jsou květiny, svíčky, dřevěné nádobí, roztřepené doplňky a dokonce i nábytek, který všemu dodá potřebný šarm a noblesu časů dávno minulých.

A teď již vzhůru do světa romantiky v Shabby Chic stylu, nechejte se unášet tou krásou a zapomeňte alespoň na chvíli na spěch moderního života.   

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: interiorholic.com, hellolovelyonc.blogspot.com, trolldesign.blogg.se, mylovelyhome-reny.blogspot.com, twosevens.com, onesimpleidea.blog.pl, homester.com.ua, arredativo.it, abitarecountry.it, cixdekorasyon.com, erasofelegance.com, shelterness.com, digsdigs.com, gardenhomeandparty.com, dasdemventana.blogspot.com, housetohome.co.uk, rustic-crafts.com, prsarahevans.com, skrubaf.blogspot.com, carpetcleaninglondonuk.co.uk, homevixcom.com, liberatosciolicasa.blogspot.com, frenchbedroomcompany.co.uk, pandashouse.com,hgtv.com, romantichome.blogspot.com 

24.1.2014 1:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist