Robotický vysavač iClebo uklidí za Vás!

Běhání s vysavačem po bytě je málo oblíbená činnost snad každého z nás, ale pokud za nás po bytě běhá robotický vysavač iClebo, to už je jiná zábava. Díky každodennímu vysávání nečistot se iClebo postará o dokonalou čistotu Vašeho domova.

KOMERČNÍ PREZENTACE

iClebo se pohybuje automaticky po podlahách několika místností najednou a uklízí je velice pečlivě bez Vaší pomoci a jakékoli obsluhy. Dostane se i do rohů a pod nábytek, kam jste se s běžným vysavačem jen těžko dostali. iClebo je určen na uklízení veškerých druhů podlah od koberců přes plovoucí a dřevěné podlahy až po linoleum a dlažby.

Robotický vysavač iClebo je nová generace značkových robotických vysavačů, které prošly několikaletým vývojem a v současnosti nabízejí jedinečné spojení nejvyšší technické kvality zpracování a moderního designu. iClebo je vybaven bezdotykovým nárazníkem s citlivými senzory. 7 IR senzorů v nárazníku detekuje objekty před sebou v průběhu úklidu a nenaráží do nich. Časovač začátku úklidu jednou nastavíte a iClebo bude v daný čas uklízet každý den. Přehledný digitální display zobrazuje veškeré potřebné informace (čas, mód, stav baterie, chybová hlášení, délka práce atd.)

Velká fotogalerie domácích spotřebičů

Senzory proti pádu ze schodů zajistí, že iClebo nespadne ze žádných vyvýšených prostor a schodů. Perfektní úklid je dosažen vysokým výkonem sání, velkým výkonným rotačním kartáčem a bočním kartáčkem, který uklidí podél stěn a nábytku.

iClebo je poháněn dobíjecí lithiovou baterií s dlouhou životností a jako jediný robotický vysavač je vybaven 3-stupňovou filtrací s HEPA filtrem, který je vhodný také pro alergiky.

Můžete jej zakoupit za velice příznivou cenu na www.iclebo.cz nebo u smluvních prodejců.

A každý zákazník, má rád možnost výběru, proto Vám doporučujeme podívat se také na stránky www.cleanmate.cz, kde najdete další značku robotických vysavačů. Vysavače CleanMate jsou určeny výhradně na úklid tvrdých podlah, ale zato jsou vybaveny UV dezinfekčním světlem a cena vysavačů CleanMate je více jak příznivá.

O svůj domov dbá každý člověk dobře a hodně, ale jak jsou na tom naše postele a matrace? Strávíme v nich třetinu svého života a často je to místo, které čistíme málo nebo vůbec. Mnoho z nás je astmatických nebo alergických na různé druhy prachu či roztoče. Přinášíme Vám novinku roku 2009 –  antibakteriální vysavač Raycop.

Raycop je jediný produkt svého druhu na světě, který dokáže zničit 99,9% bakterií a roztočů v matracích, postelích a čalouněném nábytku.

Antibakteriální vysavač Raycop je oceněn Britskou Alergologickou nadací a jeho účinky jsou prokázány několika zkušebními ústavy. Je známo, že alegrie, astma a další závažná onemocnění způsobují mikroskopické výkaly roztočů a bakterií, žijících v několika milionech kusů v našich postelích, polštářích a peřinách a díky antibakteriálnímu vysavači Raycop se těchto nezvaných hostů můžete jednou provždy zbavit.
Více informací najdete na www.raycop.cz.

Distributor, záruční a pozáruční servis:
BLAKAR trading s.r.o., Kupeckého 763/9, Praha 4, tel.: 606 839 644, 606 377 814,
e-mail: blakar@centrum.cz, www.blakar.cz

19.8.2009 9:18

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist