Řešíte toaletu? Usnadněte si práci!

Pokud máte možnost předělat vlastní toaletu, pak se určitě nevracejte k zavedenému standardnímu řešení a vyzkoušejte to, čemu se říká jednoduše „závěsná toaleta“. Vyplatí se vám to minimálně proto, že si tím jednoduše ušetříte spoustu práce. Je to o pohodlí vašeho bydlení.

125072-1100x618.jpg Celá galerie 2 Zdroj: archiv redakce

Toaleta není zrovna místem v bytě, kterému bychom věnovali mnoho pozornosti, ať už na stránkách magazínů o bydlení, a nebo přímo při navrhování nebo vybavování vlastního bytu.

Je ale dobré si uvědomit, že kvalitu bydlení nevytváří jen měkké a pohodlné sedačky, koberce a nebo spotřební elektronika nabízející domácí zábavu, ale také snadnost údržby bytu. Není jedno, jestli např. třeba právě úklidem koupelny a toalety strávíte hodinu a nebo deset minut. A nebo vám to jedno je?

Moderní toalety – velká fotogalerie

Závěsná toaleta je stejná jako klasická, ale „pohodlnější“

Oním slovem „pohodlnější“ máme přirozeně na mysli zmíněný úklid. Stačí si jen představit, že klasická toaleta, která stojí na zemi, vytváří za sebou těžko přístupný prostor, kde se hromadí nečistoty a jehož úklid a údržba rozhodně pohodlný není. Pokud je ale mísa pověšená na zdi, pak stačí podlahu pod ní setřít několika rychlými tahy a problém je vyřešen. Ne nadarmo vyhovují přísnějším hygienickým normám právě toalety závěsné nahrazující zejména ve vytížených veřejných provozech toalety klasické, tedy stojací.

Karel Holý
Foto Ideal Standard

28.3.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist