Řešit kuchyň nemusí být „horor“ aneb co přinesl právě končící týden?

Vybavování kuchyně je už poměrně náročnou činnosti, která vyžaduje mnohem více praktického uvažování, tedy např. zakoupení pohovky, nebo křesla. Jak, co a kam dát tak, aby každá věc byla ve správný čas na správném místě ihned po ruce, tak to už je malinko „věda“. Oproti tomu je „postelová móda“ velmi „lehký žánr“.

124693-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Vybavování interiéru je vždycky poněkud vážnější činnost, než např. vybavování šatníku a platí to minimálně proto, neboť zařizovací předměty jsou většinou dražší, než trička, svetry a nebo i kabáty. Ale i „postele“ mají, jak už jsme naznačili, svou „módu“ a je to vlastně velmi příjemné řešit něco takového, jako je postel. Nemyslíte? Ostatně, jak řeší nejen postelovou, ale obecně „interiérovou módu“ ti, kdo ji vytvářejí, tedy architekti a designéři, tak na to se můžete jít podívat na výstavu Český interiér 2007.  Ono navrhnout správně fungující interiér tak, aby se v něm jeho uživatel cítil dobře, není nic jednoduchého. Stačí jen zkusit vyřešit takou zdánlivou banalitu, jako je např. osvětlení v kuchyni a nebo jen fungující a snadno obslužný úložný prostor pro vidličky a nože.  Ale na druhou stranu, od toho jsou architekti a např. kuchyňská studia, aby vám s tím pomohli. Po vás už se bude chtít jen rozhodnutí, zdali si ke snídani dáte např. chleba zapečený, s náplní nebo „jen tak“.

Kuchyně – velká inspirativní fotogalerie

Odbornou péči si zaslouží ale nejen kuchyň, ale také zejména koupelna, i ta je „technologickou“ místností fungující v rámci poměrně jasných provozních pravidel. Zkuste třeba umyvadlo s odkládací plochou. Je to praktické a velmi efektní!

Nezapomeňte přitom, že i venku se dějí věci stojící za vaší pozornost a platí to zejména v případě, že máte vlastní zahradu.
Mimochodem, plánujete úvěr na renovaci interiéru?
Red.
Foto archiv
10.11.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist