Relaxační jídelny v přímořském plážovém stylu

Vůně moře, dálek a hřejivé sluneční paprsky, to vše se zračí v jídelnách, které vám dnes chceme představit. Svěží vzduch vanoucí od mořského pobřeží, světlo až do pozdních nočních hodin, vůněmi prosycené místnosti a horkem se tetelící vzduch. Odraz letní atmosféry je patrný na všech příkladech relaxačně laděných jídelen v přímořském stylu. Pojďte se s námi po nich projít.

123631-1100x618.jpg Celá galerie 25 Zdroj: archiv redakce

Kde hledat inspiraci

Máte-li chatu na místě u vody anebo dokonce letní domek u moře, naplánujte si jeho výzdobu v duchu přímořského stylu. Nechejte se inspirovat například plážovými domy z filmů, z fotografií v časopisech anebo z těch, které vám přinášíme v dnešní fotogalerii, a vytvořte si vlastní plážovou oázu klidu kupříkladu právě v jídelně.

Nejvhodnější barvy

Nejlepší barvy pro takové interiérové ladění jsou blankytně modrá, světle modrá, tyrkysová, lila a šedá či bílá. Přidáním neutrální barvy anebo začleněním proutěného nábytku vytvoříme tu skutečnou plážovou atmosféru. Nejen barvy, ale i příslušenství je velmi důležité pro vytvoření atmosféry: proutěné rolety, mušle, mořští koníci, korály a ježci – a budete se cítit jako omámení mořským vánkem přímo uprostřed vaší jídelny! Podívejte se na inspirativní nápady v naší fotogalerii a vyberte si i několik námětů pro svou vlastní jídelní zónu!

Náměty v dalších článcích

Ložnice ve stylu letních plážových domů“, „Vpusťte si domů trochu letního vánku“ a „Dekorujte létem – mušle a kamínky v hlavní roli“ to je série článků, zaměřená na plážový přímořský styl. Pokud vás tento styl oslovil, neváhejte a dejte se do čtení.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com, pinterest.com

22.7.2014 12:57
Více o tématu: jídelnyroletysvětlo

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist