Půjčka na bydlení. Jaké jsou možnosti?

Co je dnes základním lidským cílem? Rozhodně snaha mít vlastní bydlení. Jelikož ceny nemovitostí stoupají a platy nejsou obecně zase až ta vysoké, je třeba využít nabídky půjček. Které dnes existují a které se mohou v souvislosti s financováním hodit? Podívejte se na náš přehled.

Potřebujete nový spotřebič, nebo opravu stávajícího?

Cílem mnoha lidí není jenom pěkná, ale i dobře fungující domácnost. Proto když doje k poruše některého z důležitých spotřebičů, může to být problém. Naštěstí nemluvíme o problému, který by byl neřešitelný. Naopak. Jelikož koupě nového, nebo jeho oprava, jsou výdaji v řádech několika tisíců, mohou se hodit nebankovní půjčky online. Jedinečný úvěrový produkt, který je spojený s nabídkou pár tisíc. Navíc jsou společnosti, které tuto sumu dokážou půjčit i zdarma. Mají pouze trojici podmínek, které stačí splnit. Jaké to jsou?

  • První žádost u tohoto poskytovatele
  • Splacení půjčky v termínu
  • Využití nabízené sumy

Co takhle neúčelová půjčka?

Jdeme na možnost číslo dvě, která už může být spojena s částkou ve výši několika desítek, nebo stovek tisíc. Je jasné, že možnosti využití jsou zde celkem rozmanité. Dané peníze je možné využívat na rekonstrukci, na dílčí opravy a úpravy, na různé přístavby, nebo třeba na nákup vybavení.

Jelikož jde o půjčku neúčelovou, je na vás, jak peníze rozdělíte a využijete. Jedním z dobrých příkladů mohou být bankovní půjčky ihned. Pokud jste jejich klientem, mohou tuto formu spotřebitelské půjčky nabídnout i na počkání. Díky obratům na účtu i bez složitého dokládání jakýchkoliv informací. Lákadlem je to, že nemusíte zmiňovat účel, ani dokládat faktury a cokoliv dalšího.

Hitem jsou i účelové spotřebitelské půjčky

Proč nad nimi uvažovat, když jsou spojeny s o něco větší administrativou? Důvody jsou v tomto směru hned dva. Může to být nejenom jednodušší získání, ale může to být také možnost získat nižší úrokovou sazbu.

Pokud se o nich chcete dozvědět více, doporučujeme vám čerpat na ověřených zdrojích. Jako je třeba článek – Půjčka na rekonstrukci? Pomůže vám nejenom hypotéka. Lákadlem dané formy financování vašeho bydlení je i to, že peníze je možné využít různými způsoby a pokud je o klasické využití v souvislosti s nemovitostí, nejste omezováni téměř vůbec. Co patří mezi klasické povolené varianty:

  • Rekonstrukce a stavební úpravy
  • Nákup spotřebičů, nábytku a vybavení
  • Koupě nemovitosti, nebo podílu v družstvu

Na závěr to nejznámější – hypotéka

Tu jistě není nutné jakkoliv složitě představovat. Každý ji zná. Využít ji je vhodné ve třech konkrétních případech. A to může být koupě vlastní nemovitosti, stejně jako to může být také stavba nemovitosti, nebo rekonstrukce. Nyní pochopitelně mluvíme o hypotéce, která j klasická. Tedy o takové, která je bankovní a tedy účelová. Ta je dnes spojena s nejvýhodnější úrokovou sazbou a také s tím, že není problém získat i miliony korun českých. Pokud plánujete využít peníze některým z výše popsaných způsobů, je jasnou volbou.

Nezapomínejme ještě na možnost číslo dvě. Je to takzvaná americká hypotéka. Tu nabídnou jak banky, ta i nebankovní společnosti. I ta se může hodit, pokud hledáte půjčku na bydlení. I když je s ní spojena o něco vyšší úroková sazba, má svou nespornou výhodu. A to v tom, že tento úvěrový produkt je neúčelový. Je tedy čistě jenom na vás samotných, za co peníze utratíte. I toto může být osvědčená možnost, jak snadno financovat v podstatě jakýkoliv výdaj, který s bydlením souvisí, nebo bude souviset. I u této varianty platí, že dostupnými částkami mohou být bez problémů miliony korun, stejně jako platí, že se při získání neobejdete bez ručení. Toto platí i u klasické bankovní hypotéky.

8.12.2017 12:35 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist