Půjčka bez doložení příjmu je pro každého?

Potřebujete půjčku bez doložení příjmů, ale v bance vám nepůjčí? Pak se můžete poohlédnout v nebankovním sektoru. Pro koho jsou půjčky bez doložení příjmů určeny?

Komu jsou určeny půjčky bez doložení příjmů

Zákazníci s nízkým příjmem nebo s nízkou bonitou nedokážou splnit přísné podmínky bankovních institucí. I přesto, že mají pravidelné příjmy nemusí získat půjčku v požadované výši. Často se jedná o zákazníky, kteří jsou schopni pravidelně splácet své závazky. Většině z nás se stane, že nám výdaje najednou nepřiměřeně narostou (pokazí se pračka, máme menší oslavu, nebo přijde nedoplatek za energie) a potřebujeme si půjčit do následujícího měsíce. S finančními potížemi mohou zápasit i studenti nebo důchodci. I když všichni nejsou přímo nezaměstnaní, jejich příjem nemusí být dostačující pro získání spotřebitelského úvěru v bance.

Půjčky bez doložení příjmů jsou tedy vhodné zejména pro:

  • Žadatele s nízkým příjmem
  • Důchodce
  • Živnostníky
  • Studenty
  • Ženy na MD
  • Klienty s nízkou bonitou

Komu nezbývá jiná možnost než žádat o půjčku bez příjmu?

1. Nezaměstnaní

Nemáte práci, oficiálně nemáte žádné příjmy. Co vyděláte bokem nebo dostanete jako dar nikoho nezajímá. Rovněž nepracující příjemce alimentů, vyplácení výživného se nepovažuje za zdroj výdělků, ať je jakékoli vysoké.

2. Na smlouvě máte uvedený nižší příjem

Pěkně podvodný způsob, jak se vyhnout vysokým odvodům ze strany zaměstnavatele. Strach o práci je velký, a tak se raději pracuje se zavřenými ústy i přes ochuzení pracovníků. Pokud i tak máte dostatečné výdělky na splácení, nejsou oficiální a zůstává pouze možnost půjčit si bez dokládání příjmů.

3. Sháníte větší obnos než dokážete splácet

V tomto případě není problémem nezaměstnanost či nedostatečná výplata. Spíše jde o riskování žadatele, že si půjčuje více než je schopen zaplatit. Převážně se jedná o případy vysokých dluhů, exekuci nebo problémů spojených se ztrátou bydlení, kde je třeba peníze okamžitě.

Jaký typ půjčky bez doložení příjmů je vhodný?

Doporučujeme si vybrat půjčku, kterou dokážete bezpečně splácet tak, aby nezatěžovala navíc váš rozpočet. Vybírat si můžete hned ze dvou typů těchto půjček:

  • bezúčelové
  • konsolidační

Bezúčelové půjčky můžete využít na cokoliv potřebujete, bez ručitele a bez zástavy majetku či dokládání příjmů. Vybrat si můžete rychlou půjčku až do výše 5000 Kč s krátkou dobou splatnosti, nebo pokud si potřebujete půjčit vyšší částky, máte možnost bezplatně požádat o půjčku s vyšší částkou.

Konsolidační půjčky jsou vhodné na pro financování starších, nevýhodných úvěrů. Získáte jednu půjčku, kterou splatíte všechny nevýhodné finanční závazky a ušetříte na poplatcích, ale i na výši splátky. Prověření dostupnosti, zda je konsolidační půjčka pro vás vhodná je nezávazné a bezplatné.

Půjčky bez dokládání příjmu

Pokud nechcete nebo nemůžete doložit svůj příjem, je vaše žádost posuzována přísněji a šance na získání půjčky jsou menší. Banky i nebankovní společnosti však zajímá nejen vaše aktuální finanční situace, ale i vaše historie. Prověřuje se tak zda jste jako zákazník schopen splácet půjčku po celou dobu čerpání úvěru.

24.4.2019 11:06 | autor: Komerční prezentace
Více o tématu: půjčka

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist