Pryč s nudou – dramatické ložnice frčí!

Pokud jste zkonstatovali, že vaše ložnice potřebuje v novém roce novou šťávu, ale nechce se vám do nějakých složitých úprav, pak tento článek je skvělým návodem, jak vaše přání splnit.

Jestliže máte chuť oživit ložnici něčím zajímavým, ale ještě nejste úplně rozhodnuti čím, pak se určitě podívejte do naší fotogalerie. Pokud nechcete celou ložnici vymalovat, pak se soustřeďte na čelní zeď. Je první, kterou uvidíte při vstupu do ložnice, takže jí dodá potřebný ráz. Rozhodli jste se ji přece jen vymalovat? Pak si promyslete, jak bude čelní stěna vypadat a jednu z barev využijte na zbytek ložnice. Jinak můžete vždy použít bílou.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní fotogalerie ložnic.

Jak oživit čelní zeď ložnice?
Možností je opravdu nepřeberně. Můžete ji vymalovat, použít samolepky na zeď, nechat si nastříkat graffiti obrázky podle výběru, pořídit si fototapetu s fotografií z vaší dovolené, nebo třeba zkusit koláž z různě zarámovaných obrázků.

I zde ovšem platí, že méně je více. Ložnice v přírodních barvách nabízí větší prostor pro výraznější design, ale pokud máte barevnou ložnici, pak je namístě si promyslet, zda využít jednu z barev, nebo raději kontrastní nátěr.

Ve fotogalerii si prohlédněte, jak vaše ložnice může vypadat.

Sabrina Harisová
Foto: thedecorating.blogspot.com, delazious.info, hotstyledesign.com, bedroomwallcolours.com, luxtica.com, wallcolorsideas.com

22.1.2013 1:32

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist