Prosluněná a zastřešená terasa

Dnes je standardním příslušenstvím rodinného domu venkovní místo pro odpočinek. Proto se v posledních letech roztrhnul pytel se systémy zastřešení teras. Vzhledem k trvanlivým materiálům je nejlepším řešením hliníková konstrukce.

perex_titulka-1100x618.jpg Zdroj: ALUKOV

Při výběru zastřešení je nejdůležitějším aspektem regulace teploty a současně ochrana před sluncem. Důležité je zaměřit se na technické řešení střechy a stínění, které je klíčové. Nabízené pergoly se střešními lamelami Vás před sluncem ochrání, ale zároveň Vám v jejich zavřené poloze zastíní přilehlou místnost domu. Lamely je také potřeba během větru a při padajícím sněhu pootevřít, aby nedošlo k jejich poškození. Pobyt je na terase značně omezen a vybavení terasy musíte uklidit.

Existuje tedy systém, který by sdružoval praktické a funkční vlastnosti zastřešení dohromady? Česká společnost ALUKOV vyrábí a montuje multifunkční bioklimatickou PERGOLU SKY.

Rozevíravá průhledné střecha, navíc s integrovaným stíněním současně reguluje intenzitu slunečního záření, a také teplotu pod zastřešením. Průhledná střecha v zavřené poloze ochrání vše proti dešti i sněhu, a přitom budete mít na terase i v domě dostatek přirozeného světla.

Takové komplexní vybavení pergoly a možnost regulace teploty a slunečního záření žádný jiný systém nenabízí. Moderní antracitová barva profilů dodá terase na exkluzivitě a celkově zvýší hodnotu Vaší nemovitosti.

S PERGOLOU SKY rychle vytvoříte z terasy plně krytou místnost domu pro celoroční užívání uzavřením bočních a čelních skleněných posuvných stěn. Na terasu se přesune veškerý rodinný život a obývací pokoj zůstane uklizený.

Večerní intimitu Vám umožní stažené boční screenové rolety. Zastřešení lze umístit ke stěně domu a také jako samostatně stojící zahradní altán. Více na www.alukov.cz

3.9.2020 11:17 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist