Proměny malé koupelny – inspirace pro vás

Možná jste si dnes ráno v koupelně posteskli, že by to chtělo nějakou změnu. Nové umyvadlo například? Nebo obklady jiné barvy? Pokud hledáte inspiraci, pak ji naleznete právě v našem článku!

Jste-li majiteli malé koupelny, pak nejspíš neustále bojujete s nedostatkem místa. Ať přemýšlíte, jak přemýšlíte, nedokážete si představit uspořádání koupelny jinak. Možná máte strach, že ani jiné barevné provedení by jí nepomohlo. To ale není pravda.

 

Zařizujete koupelnu? Poraďte se na forum.living.cz

 

Malé koupelny – inspirativní fotogalerie

Designéři tvrdí, že při rozhodování o proměnách koupelen často vítězí zvyk před opravdovou změnou. I když vám vadí neustále zakopávat o prádelní koš, nějak s ním nechcete pohnout:-)

Klíčem proměny by mělo být využití nových možností úložných prostor a vytvoření příjemného prostoru, kde vám při hygieně nebude nic překážet nebo komplikovat jeho využívání. Nebojte se zariskovat a před začátkem prací si rozmyslete, zda raději využíváte vanu nebo vám stačí sprcha, či jestli se spokojíte s jedním umyvadlemnebo využijete dvě.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Ve fotogalerii jsme pro vás připravili inspiraci  ve formě proměn malých koupelen. Uvidíte, že i z koupelny, která vypadala beznadějně, se může vyklubat stylová místnost.

Nepřehlédněte – velká fotogalerie koupelen

Sabrina Harisová
Foto: homedit.com, bhg.com

14.2.2012 12:40

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist