Proměna panelového bytu na Barrandově

Možná vás zajímá, jaký je rozdíl mezi vizualizací proměny interiéru a výslednou realizací. Přední architektka Czech Decoteamu pro vás připravila názornou ukázku.

Byt o velikosti 2+kk se nachází v panelovém domě na Barrandově. Rekonstrukci se podrobí koupelnakuchyň. Dle přání majitelů je původní koupelna propojena s WC. Byl zde požadavek na dvě umyvadlakoupelně, pro efektivnější využívání. Nejde přitom jen o to, že se mohou mýt dvě osoby najednou. Ve většině případů je druhé umyvadlo užíváno například  pro namáčení atp.

Velká inspirativní fotogalerie ložnic

decoteam-viz.jpg

Zdroj: archiv redakce

Kuchyni dominuje černá barva na kuchyňské lince, doplněná olivově zelenou. Kuchyňská linka splňuje všechny ergonomická pravidla, která jsou hlavně bezpečnostní. Je důležité zachovávat odstupy od jednotlivých spotřebičů, a to z důvodu nekolizního provozu. V kuchyni jsou zahrnuty všechny moderní spotřebiče a jelikož se jedná o menší místnost, bylo vítaným zpestřením této realizace i to, že se vešel i barový pult s posezením. Ten je využívání hlavně v době snídaní a případně pro komunikaci s přáteli, kteří asistují kuchařce.

Architektka postupovala v současné době běžným způsobem, tedy od konzultace přes vytvoření 3D vizualizací, na něž navazuje cenová nabídka. Samotná realizace je vždy výsledkem kompromisu mezi cenou a nároky investora a možnostmi interiéru. Správný architekt dokáže každý interiér pojednat tak, aby byl účelně využíván.

decoteam-real1.jpg

Zdroj: archiv redakce

Velká fotogalerie obývacích pokojů

 

Architektka Czech Decoteamu Veronika Suchánková

Architektku Veroniku Suchánkovou si můžete objednat zde

logo-deco-team-2.jpg

Zdroj: archiv redakce

 

 

1.12.2011 3:50

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist