Proměna panelového bytu na Barrandově

Možná vás zajímá, jaký je rozdíl mezi vizualizací proměny interiéru a výslednou realizací. Přední architektka Czech Decoteamu pro vás připravila názornou ukázku.

Byt o velikosti 2+kk se nachází v panelovém domě na Barrandově. Rekonstrukci se podrobí koupelnakuchyň. Dle přání majitelů je původní koupelna propojena s WC. Byl zde požadavek na dvě umyvadlakoupelně, pro efektivnější využívání. Nejde přitom jen o to, že se mohou mýt dvě osoby najednou. Ve většině případů je druhé umyvadlo užíváno například  pro namáčení atp.

Velká inspirativní fotogalerie ložnic

Kuchyni dominuje černá barva na kuchyňské lince, doplněná olivově zelenou. Kuchyňská linka splňuje všechny ergonomická pravidla, která jsou hlavně bezpečnostní. Je důležité zachovávat odstupy od jednotlivých spotřebičů, a to z důvodu nekolizního provozu. V kuchyni jsou zahrnuty všechny moderní spotřebiče a jelikož se jedná o menší místnost, bylo vítaným zpestřením této realizace i to, že se vešel i barový pult s posezením. Ten je využívání hlavně v době snídaní a případně pro komunikaci s přáteli, kteří asistují kuchařce.

Architektka postupovala v současné době běžným způsobem, tedy od konzultace přes vytvoření 3D vizualizací, na něž navazuje cenová nabídka. Samotná realizace je vždy výsledkem kompromisu mezi cenou a nároky investora a možnostmi interiéru. Správný architekt dokáže každý interiér pojednat tak, aby byl účelně využíván.

Velká fotogalerie obývacích pokojů

 

Architektka Czech Decoteamu Veronika Suchánková

Architektku Veroniku Suchánkovou si můžete objednat zde

 

 

1.12.2011 3:50

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist