Proměna dětského pokoje v průběhu dospívání

Dětský pokoj prochází celým dospíváním našich ratolestí. V průběhu času je tak nutné sáhnout ke změnám.

Vlastní pokoj je pro dítě nejdůležitějším místem v celém bytě. V průběhu dospívání je však nutné sáhnout ke změnám. Bezpečí, praktičnost a soukromí. To vše by měl splňovat. Stejné vlastnosti by s sebou měly nést i jednotlivé druhy příslušenství, které není radno podcenit.

Hravé děti

Již v nízkém věku se dítě dostává do doby, kdy už dokáže bez větších problémů obsluhovat počítač. Je tak na čase se zamyslet, jak mu práci či trávení volného času za monitorem zpříjemnit. Dítě se stále nachází ve velmi hravém věku a tomu musíme přizpůsobit typ vybavení. Vhodná může být například klávesnice nebo myš v hravých barvách.

„Vytvořili jsme originální příslušenství pro ty nejmenší, které je hravé i odolné proti dětské vynalézavosti. Myšlenku se nám podařilo naplnit díky šikovné ukrajinské umělkyni. Ta dokázala najít cestu, jak podpořit fantazii skrze hravý pohádkový design,“ vysvětluje Patrik Kočvara, zástupce značky YENKEE, předního českého výrobce IT příslušenství.

Středoškolské probdělé noci

Pozdní čas ke spánku, hlasité reproduktory a hodiny za počítačem. Chlapci v pozdějším věku podléhají kouzlu her. Jako rodiče bychom tuto skutečnost neměli podcenit a naopak bychom měli udělat dítěti radost zřízením hezkého „gamingového“ koutku.

Možností je hned několik. Technologie jdou v tomto směru opravdu kupředu. „Nároky na kvalitu herního příslušenství se neustále zpřísňují. Přibývá stále více hráčů, kteří se chtějí dostat na progamingovou úroveň a k tomu jim má set Ambush dopomoci.“ říká Patrik Kočvara.

Vysokoškolská pracovna

Doba dospělosti s sebou nese nejmarkantnější změnu dětského pokoje. Herní koutek se mění v pracovnu, která musí mít své přísné náležitosti. Moderní vybavení, decentní styl a dokonalá funkčnost. Pohodlí při dlouhých studijních dnech je absolutní nutností.

14.10.2017 11:59 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist