Jak přizpůsobit dveře stylu interiéru – praktické rady

Skandinávský, romantický, klasický nebo snad industriální styl? Takovou otázku je vhodné si položit, pokud zařizujete vlastní bydlení. Lidé jsou stále více ochotní a odvážní co se týče angažovanosti v aranžování vlastního prostoru. Velkou pozornost věnují koloristice nebo výběrů nábytku a doplňků. Často však zapomínají, jak velkou roli v interiéru hrají dveře.

Na plánování bytu se vyplatí si dát trochu času, hledat inspiraci v blozích, na Facebooku, Instagramu, v interiérových magazínech a televizních programech. Ty poslední pomáhají nalézt mnohá hotová řešení, která lze využít ve vlastních pokojích. Výbava Vašich pokojů by se měla hodit pro Váš životní styl a odpovídat Vašim potřebám.

Víte již, v jakém stylu chcete zařídit byt? Výborně! Je čas popřemýšlet, jakou roli v něm mají hrát dveře. Může je vybrat s ohledem na celkovou koloristiku pokoje nebo se zvolit pokračování barvy oken, podlah, nebo jiného, velkého a charakteristického prvku. Kromě koloristiky a materiálu, z něhož jsou vyrobeny dveře, si všímejte celkové atmosféry interiéru.

Obecné pravidlo říká, že pokud je interiér stylizován v určitém proudu aranžace, dveře by měly být také stylizované (např. Porta VECTOR Premium), čím klasičtější, jednodušší interiér, tím jednodušší a tradičnější formu by měly mít dveře (např. Porta VERTE HOME).

4.7.2018 2:42 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist