Připravte svou ložnici na Vánoce

Vánoce jsou nejen nejkrásnější a nejočekávanější svátky v roce, ale rovněž i nejočekávanější dny volna a odpočinku. A kde se dá lépe odpočívat než ve vlastní posteli, ve své ložnici, že? A proč si tedy na Vánoce nevyzdobit i ložnici?

Díky výzdobě pocítíte ducha Vánoc již od probuzení

Cítit ducha Vánoc již od samého okamžiku probuzení může být sice netradiční, ale rozhodně příjemné. Budete však pro to muset něco udělat – vyzdobit si svůj pokoj. Existuje mnoho způsobů, jak toho docílit. Rozhodně je z čeho vybírat!

Jaké barvy se hodí do vánoční ložnice

Tradiční barvy dekoru jsou červená a zelená, ale můžete si také vybrat například modrou s bílými nebo stříbrnými doplňky jako sofistikovanější variantu. Pověste si do ložnice ozdoby, girlandy, punčochy, žárovičky a třeba rovnou postavte do své ložnice i vánoční stromeček. A užívejte si svou zaslouženou dovolenou!

Zaneprázdnění mohou přizvat na pomoc designera

Pokud si na tento úkol netroufnete sami a víte, že vás čeká do Vánoc ještě mnoho práce, můžete si na tuto práci najmout bytového designera. Počítejte ale s tím, že mu budete stejně muset vysvětlit své požadavky, strávit nad tím nějaký ten čas a nakonec s výsledkem nebudete třeba do všech detailů spokojeni a rozhodnete se pro změnu.

Přírodní styl je to pravé pro tuto intimní místnost

Možná bude výzdoba podle vašeho vkusu a nálady, nikoli podle návrhu designera, mnohem příhodnější do těchto intimních prostor. Zvolte přírodní ladění, které vám umožní vychutnat si uvolněnější atmosféru a vy se tak budete cítit více v pohodlí. Užijte si ve své ložnici perfektní volnost a zařiďte si tuto část vašeho interiéru podle svého vkusu. To je naše doporučení. A nyní už vzhůru za inspirací do fotogalerie u dnešního článku.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com, familyholiday.net, housetohome.co.uk, realhousedesign.com, bainteriors.com

12.12.2014 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist