Připravte se na vánoční úklid už teď, ušetříte čas i peníze

Vánoce se objevují v naší pozornosti někdy kolem poloviny listopadu. V té době nás obchodníci upozorňují na jejich blízkost a nabízejí nám svoje zboží jako vánoční dárky. Vánoce ale nejsou jen mnohdy vyčerpávající nákupy či pečení, ale znamenají také úklid a přípravu domácnosti. A právě to za vás může udělat profesionální hospodyně. Objednejte si ji už nyní, budete mít jistotu a třeba také získáte slevu na poptávanou službu.

Profesionální hospodyně není v současné době už nic luxusního či nedostupného. Ceny se obvykle udávají v hodinách a jsou sice odvislé od druhů práce, ale i tak se dá říct, že v průměru se spodní hranice ceny nabízených služeb pohybují okolo 150 Kč za hodinu úklidu (nejlevněji od 110Kč). Profesionálka může nejen uklízet, tedy luxovat, utírat prach či rovnat věci do skříní, ale také žehlit a nebo prát. Není problém se domluvit na vyprání potahů, vyčištění koberců, přeleštění podlahy a nebo umytí oken.

Než se ale rozhodnete, které agentuře nabízející hospodyně se svěříte, tak se ujistěte, že jsou jejich pracovnice bezúhonné a pojištěné. Tyto skutečnosti se nevyplatí podceňovat.

Nepřehlédněte – Velká galerie vánočních dekorací

Podrobněji se problému věnujeme ZDEZDE také najdete některé důležité kontakty.

Udělejte si Vánoce v klidu, tedy alespoň co se úklidu a domácích prací týká.

Red.
Foto archiv a server canada.com

29.10.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist