PŘEKVAPIVĚ VŠESTRANÁ: GEBERIT AQUACLEAN TUMA

Společnost Geberit reaguje na stále vyšší zájem o přirozenou a blahodárnou hygienu vodou i po použití toalety. Toaletní papír totiž nenahradí vodu, která čistí a umožňuje zažít jedinečný pocit svěžesti po celý den. Představujeme sprchovací WC Geberit AquaClean, který kombinuje standardní toaletu a praktický bidet.

Umíte si představit, že si ruce umyjete pomocí papíru nebo že místo sprchování se jen otřete? Asi těžko. Čistota bez použití vody jednoduše neexistuje. Voda se stala nepostradatelnou součástí každodenní osobní hygieny. Čistí, osvěžuje a umožňuje zažít jedinečný pocit svěžesti. To jsou důvody, proč se stále více lidí nadchne pro přirozenou a blahodárnou hygienu i po použití toalety. A tak podobně jako se každodenní sprchování stalo standardem, společnost Geberit by ráda přispěla k takové změně i v oblasti hygieny na toaletě.

Sprchovací WC Geberit AquaClean představují ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toaleta, působí elegantně a zároveň jeho používání je jednoduché a pohodlné. Geberit AquaClean Tuma nabízí svěžest a komfort pro každou domácnost. Sprchovací WC díky svému kompaktnímu designu umožňuje maximální využití prostoru. Inteligentní koncepce výrobku kombinuje uhlazený a elegantní design s propracovanou technologií. AquaClean Tuma je k dispozici jako kompletní zařízení ve variantách Comfort a Classic i sprchovací WC sedátko, které je vybaveno stejnými funkcemi jako kompletní zařízení

Sprchovací WC Geberit AquaClean Tuma je dostupné se 4 designovými kryty – alpská bílá, černé sklo, bílé sklo a broušená ušlechtilá ocel.

VLASTNOSTI A FUNKCE

S Geberit AquaClean Tuma si můžete vybrat vybavení sprchovacího WC: od jednoduchých základních funkcí u modelu Classic až po přídavné komfortní funkce při provedení Comfort – a to za rozumnou cenu. Viz přehled nejdůležitějších funkci.

TECHNOLOGIE SPRCHOVÁNÍ WHIRLSPRAY

Technologie sprchování WhirlSpray zajišťuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchový proud je zjemněn dynamickým přimícháváním vzduchu. Pomocí dálkového ovládání lze nastavit polohu ramene sprchy i intenzitu sprchovacího proudu v pěti stupních intenzity (pouze verze Comfort). Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění.U verze Classic je možné nastavení sprchového proudu upravit pomocí aplikace v telefonu.

SAMOSTATNÁ DÁMSKÁ SPRCHA*

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy zajistí dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou. Skrytá v rameni sprchy je hygienicky chráněna během nepoužívání. Před a po každém použití se obě sprchovací trysky propláchnout proudem čisté vody. * Pouze verze Comfort.

KERAMICKÁ WC MÍSA BEZ SPLACHOVACÍHO OKRAJE RIMFREE®

Keramická WC mísa Rimfree® nemá klasický splachovací okraj, takže neexistují žádné skryté místa, na kterých by se mohly vytvářet usazeniny a množit bakterie. Keramika Rimfree® zaručuje perfektní hygienu WC mísy. Díky optimálnímu vedení vody se zcela opláchne celá vnitřní plocha keramiky.

VYHŘÍVANÉ WC SEDÁTKO*

Vyhřívání WC sedadla se aktivuje jakmile se posadíte na toaletu. Příjemně teplé sedadlo navozuje při používání pocit pohodlí a uvolnění. Funkci můžete kdykoliv upravit případně deaktivovat. * Pouze verze Comfort

ODSÁVANÍ ZÁPACHU*

S automatickým, tichým odsáváním Zápas-chu se nepříjemné pachy zachycují už uvnitř WC mísy, spíše než by se stihli rozšířit do prostoru a odstraňují se prostřednictvím keramického voštinového filtru. Systém odsávání se spouští automaticky hned po usazení se na sprchovací WC nebo manuálně na dálkovém ovladači. * Pouze verze Comfort

OVLÁDÁNÍ – DÁLKOVÉ, NÁSTĚNNÉ, APLIKACIE

Všechny funkce se dají jednoduše ovládat dálkovým ovládáním, nebo přes nástěnný ovládací panel. Stisknutím tlačítka aktivujete sprchovou funkci nebo své osobní nastavení. Funkce sprchovacího WC lze ovládat i přes aplikaci v telefonu. Takto se právě telefon stává dálkovým ovládáním. U verze Geberit AquaClean Tuma Classic není k dispozici dálkové ovládání. Polohu ramene sprchy i jeho intenzitu lze upravit přímo v aplikaci Geberit AquaClean.

SKRYTÁ TECHNOLOGIE

Díky hladkým jednoduchým liniím se sprchovací WC společnosti Geberit elegantně a decentně sladí s designem koupelny. Design přitom sleduje estetiku neviditelného: Inteligentní technologie sprchování jakož i všechny přípojky elektrického proudu a vody, včetně upevnění na zeď jsou skryté a integrované do keramiky. K montáži sprchového WC Geberit AquaClean Tuma není nutná stavební úprava. Potřebná je jedině přípojka elektrického proudu. Pod krytem sprchovacího WC se skrývá i společností Geberit vyvinutá funkce odvápnění na eliminaci usazenin vodního kamene a pro zaručení dlouhodobé výkonnosti sprchovacího WC, která nezávisle na tvrdosti vody proplachuje všechny komponenty přicházející do styku s vodou.

AquaClean Tuma se dodává jako kompletní zařízení s dokonale přizpůsobenou keramickou mísou a se skrytými přípojkami elektřiny a vody. Alternativně jsou obě provedení, Comfort i Classic, k dispozici i jako sprchovací WC sedadla, které jsou vybaveny stejnými funkcemi jako kompletní zařízení. Sprchovací WC sedátko nabízí jednoduchou a nenáročnou instalaci na různé již nainstalované keramické WC mísy bez náročných stavebních úprav, díky čemuž je takové řešení mimořádně vhodné pro pronajaté byty. Sprchovací WC sedátko je tedy ideální a flexibilní možností pro všechny nájemníky, kteří si chtějí vylepšit koupelnu a užívat si pocit svěžesti.

Další vlastnosti a funkce sprchovacího WC Geberit AquaClean Tuma najdete na stránce:
www.geberit-aquaclean.cz/tuma

11.3.2020 2:43 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist